אלי אוחנה לא אשם

אלי טביב הבעלים של הפועל כפ"ס נתן גיבוי מלא למאמנו לאחר הירידה לליגה השניה. אלי אוחנה מאמן הקבוצה: " זה הדבר הכי כואב שיש, אני חייב לקחת אחריות"

שבת 31 מאי 2008
מערכת TELESPORT
האכזבה בלטה על פניהם של אנשי כפ"ס בסיום משחק הירידה לליגה השניה, אלי טביב הבעלים של הקבוצה אמר בסיום המשחק:  "לא חושבים ברגע כזה, לא האמנתי שנרד ליגה, שיחקנו מצוין וניצחנו את המשחק הזה, חבל שקבוצות כמו חיפה, מכבי ת"א והרצליה מגיעים למשחקים חשובים בהרכבים חסרים ואני לא חושב שזה ספורטיבי".

 טביב שנראה רגוע בסיום המשחק הוסיף ואמר : " היפה בספורט שתמיד אפשר לתקן ואני מקווה שבעונה הבאה נחזור לליגת העל, יכול להיות שטעינו בקידום הצעירים וספגנו יותר מידיי שערים, אלי עבר תקופה ארוכה כמאמן ויש לו ידע גדול ואני לא חושב שהוא אשם במצב שלנו, יש לנו קבוצה טובה וראיתם את זה היום" .

אלי אוחנה , מאמן הפועל כפ"ס אמר בסיום: "אנחנו עשינו את שלנו היום, אבל לא עשינו את שלנו בסיבוב השלישי, לא ירדנו היום, מי שהיה מסמן אותנו כיורדים בטוחים בתחילת הסיבוב השלישי היה עושה מעשה הזוי, ניסינו לעשות את הכל , ולהכניס חוסן מנטלי לשחקנים אבל לא הצלחנו וזה כישלון שלי, אתה גורר הפסד ועוד הפסד וזה גורם לשחקנים לשחק בחוסר שקט, אומנם זה ספורט אבל זה הדבר הכי כואב שיש, קשה לי לזכור מתי קבוצה עם 37 נק' ירדה ליגה אבל צריך לקבל את זה כמו גברים וכמו ספורטאים". 

אוחנה הוסיף ואמר
: " כמאמן אתה חייב לקחת את האחריות זה תפקידו של המאמן, אתה לא יכול להאשים אף אחד, כשמנצחים אתה קוסם וכשלא הולך אז אתה כישלון"

אורי אוזן: " זה קשה מאד, אף אחד לא האמין שנגיע למצב הזה, שבוע שעבר הגענו למצב שדברים לא תלויים בנו, כשזה תלוי באחרים אתה לא יכול לבוא בטענות לאף אחד. תוך כדי משחק לא ידענו מה קורה בפ"ת אבל אחרי דקה הבנו מה קורה וזה כמו פגיעה של ברק, הכל התמוטט תוך שניה"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק