קוני ייעדר, אופייה בספק

הפועל פ"ת ערכה הבוקר במתחם האימונים בעינת את האימון המסכם לקראת המשחק הביתי מחר מול בני יהודה. קוני המורחק ייעדר. שני הזשים הנוספים סטיבן אופייה ועמנואל בניאני יעברו מבחן כשירות

יום שישי 03 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 ۔פועל פ"ת סיימה את הכנותיה לקראת המשחק מחר מול בני יהודה בתדריך טקטי ארוך, כאשר אורח באימון במתקן עינת היה הבעלים רונן אלעד.

מהבחינה המקצועית תחסר הקבוצה שלושה מהזרים שלה. קוני ג'קאריג'ה מושעה ואילו הבלם אופייה והחלוץ בניאני קיימו אימון קߜ בלבד, הם אינם כשירים ל-90 דקות, למרות שביקשו לשחק מחר. ההחלטה הסופית תתקבל אחרי מבחן כשירות שיעברו השניים בסמוך לפתיחת המשחק.

אי לכך תורגלו גל כהן ואיציק כהן כשני הבלמים המתוכננים למשחק מחר. בקבוצה שוררת אווירה טובה והשחקנים צפו בקלטת ערוכה ממשחקה של בני יהודה מול הפועל ק"ש.

בתדרוך הטקטי הובהר לשחקנים שבני יהודה תעלה עם מוטיבציה מיוחדת בעקבות עזיבת הבעלים חזי מגן והניסיונות להחזירו.

בשכונה ממתינים להחלטת מגן

דריכות רבה שוררת בבני יהӕדה לקראת אימון הצהרים, אימון שכבר זכה לכותרת - "האימון של חזי מגן". בבני יהודה מצפים שהיושב ראש חזי מגן יודיע לשחקנים לפני האימון כי הוא משהה את פרישתו, וממשיך עד סיום העונה, או לחילופין עד שימצא רוכש שיקח את המועדון.

השחקנים המתכוננים למשחק החוץ מחר נגד הפועל פתח תקווה, כבר הודיעו שלא יתאמנו במידה וחזי מגן לא יגיע לאימון ויודיע כי הוא אינו פורש בינתיים.

למגן השוקל את הנושא מול בני משפחתו, ברור שהודעת עזיבה רשמית היום תגרור את המועדון לתוהו ובוהו, כולל עזיבתו של המנכ&quoŴ;ל, משה דמאיו.

מגן מונה לשמש כיושב ראש משלחת נבחרת ישראל בשבוע הבא, למסע המשחקים מול לוקסמברוג ולטביה. אפשר שאם יפרוש מבני יהודה, מגן יבקש לשחררו ממסע הנבחרת. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק