ואני בכלל אוהד מכבי

קפטן הפועל חולון, ליאור לוי, הוא מהשחקנים הפחות מוכרים בקבוצה. בראיון ל-TELESPORT הוא אומר: "בארץ אני רוצה תחרות. השנה הייתה השנה שלנו. היינו הכי טובים"

יום ראשון 01 יוני 2008
שלמה חסיד

ליאור לוי, קפטן הפועל חולון, עדיין חוגג את האליפות ההיסטורית של קבוצתו. בראיון מיוחד שהעניק ל-TELESPORT, היישר מהברביקיו שעשה עם משפחתו לרגל הזכייה הוא סיפר: "שלומי ממש מצוין אחרי הזכייה. אנחנו חוגגים יפה את הזכייה. הנה עכשיו אני בדיוק לוגם מוויסקי בן 15 שנה, שזה מסמל את ה-15 שנה שבהם מכבי הייתה אלופה רצוף, עד השנה הזאת", מתחיל לוי את השיחה.

גמרתם על מכבי.

"אני אוהד של מכבי באירופה, בארץ אני רוצה תחרות. השנה היתה השנה שלנו. היינו הכי טובים השנה ולאריה סיימנו את הליגה במקום הראשון. וגם אחרי שהורידו לנו נקודה בגלל אירועי מלחה היינו ראשונים. אם מגיע בכדורסל אז מגיע לנו להיות אלופים ואני שמח שזה קרה. שלא היינו סיפו סינדרלה, כי בדרך כלל סיפורי סינדרלה מסתיימים בחצי הגמר או בגמר, לא בצורה הכי טובה. השנה אני שמח שלקחנו את זה עד הסוף".

איך חגגתם?

 "אחר המשחק הלכנו לסטקייה, אחרי זה יצאנו כל הקבוצה למועדון בהרצליה. היו ריקודים, במוצאי שבת עוד פעם הלכנו לאכול כל הקבוצה, וגם עכשיו אני אוכל. אחרי שלושה ימים כאלה אני אצטרך לעשות הרבה ספורט".

ביום שישי אתה מתחתן.

"כן יצא לי שבוע חזק מאוד. אני בן 30, וכבר הספקתי המון בקרירה, כי גם לקחתי עם חולון את אליפות הליגה השניה. אני מרגיש עכשיו כאילו יש עוד משחק, ומחר יבואו אלינו ויגידו שצריך משחק חוזר. אני כל הזמן מפחד ועדיין לא מעכל".

 אז מה יהיה בשנה הבאה?

"לא יודע. מיקי מנסה לגייס משקיע. הוא עדיין לא גאידמק. הוא לא צריך לתת את כל הכסף באופן פרטי, גם העיריה צריכה לתת כתף, ועוד אנשים. ראש העיר מוטי ששון בצדק פגוע מההנהלה הקודמת של חולון מלפני כמה שנים. הייתה שם התנהלות מפוקפקת מבחינת כספים, הוא נתן הרבה כסף ולא יודעים לאן זה הלך. ששון צריך זמן לקבל ביטחון במיקי שהוא אדם נהדר והגון. כששון ישים את העבר בצד הוא ירוויח".

איך הרגשת ברגע ההנפה?

"לא יצא לי הרבה לשחק השנה אבל ההרגשה מדהימה ולא האמנתי שאהיה במעמד כזה. בשנתיים האחרונות היינו בליגה הלאומית וההיילייטים שלנו היו גביע וניסינו לעלות ליגה. אף אחד לא פילל לרגע כזה שנעמוד בנוקיה והצלחת תרד לידיים שלנו מהתקרה של ההיכל זה הרגשה מדהימה".

צילום ועריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק