בן שמעון הוצג. שניידר נחת

לאחר ההכרזה על רן בן שמעון כמאמן הקבוצה, נחת בארץ הבעלים, אלכס שניידר, שיפגש עם המאמן והצוות הניהולי. שניידר:יוצאים לדרך חדשה. בן שמעון: נבנה קבוצה שהאוהדים יהיו גאים בה

יום שני 02 יוני 2008
אשר גולדברג

היום , נחת בעליה של קבוצת מכבי תל אביב, אלכס שניידר, בארץ. שניידר אמר לעיתונאים:"אני מאוד שמח שבן-שמעון איתנו. שוחחנו בטלפון וטרם שוחחנו פנים מול פנים. אנחנו יוצאים לדרך חדשה ואני מקווה שהעונה הבאה תהיה מוצלחת יותר מהעונה החולפת".

הבוקר, קיימה מכבי תל אביב במלון קרלטון בתל אביב מסיבת עיתונאים בה הוצג הצוות שינהל את המועדון בעונה הקרובה.

באירוע הוצגו באופן רשמי המאמן, רן בן-שמעון ומרקו בלבול שישמש כעוזרו. כמו כן, הוצג ניר לוין כמנהל המקצועי של מחלקות הנוער. על הצד הפיזיולוגי ימונה דר' בוקי ירון שיחליף את הצרפתי, טיבריוס דראו. 

אביב בושינסקי, היו"ר החדש של הקבוצה פתח את מסיבת העיתונאים והתייחס למינויו של רן בן שמעון כמאמן הקבוצה: "היה קונצנוס לגבי רן בן שמעון. שמחנו שהבחירה הראשונה שלנו לגבי מאמן התממשה ורן יאמן את הקבוצה. רן יהיה הסמכות המקצועית העליונה במועדון. הוא זה שיקבע את ההרכבים. לא יהיה שחקן שישחק בקבוצה שהוא לא ירצה. אני מקווה שבשנה הבאה נוכל לנהל את המועדון הזה בצורה טובה ולהחזיר את הכבוד למועדון הזה. אני חושב שבהתנהלות נכונה אנחנו נשיג את היעדים שלנו".

לגבי ניר לוין אמר בושינסקי: "אני שמח שניר לוין הסכים להישאר איתנו ולהיות המנהל המקצועי של מחלקת הנוער. אנחנו הרווחנו נכס עם ההתנהגות הסופר מקצועית שלו והאלגנטיות שלו. אני מאמין שניר יכול לתרום לנו הרבה מאוד במחלקת הנוער".

בושינסקי התייחס לתקציב הקבוצה בעונה הבאה ואמר: "אנחנו נהיה צנועים בתקציב. לא ניכנס לתחרות עם בית"ר ירושלים. אנחנו נעבוד עם תקציב שפוי ונשקיע יותר כסף במחלקת הנוער".

בושינסקי התבקש להסביר מה יהיה תפקידו של נמני במכבי ואמר: "אבי נמני יהיה המנהל הספורטיבי במכבי ת"א. בכל קבוצה בעולם יש מנהל ספורטיבי. בריאל מדריד יש את מיאטוביץ' כמנהל ספורטיבי וזה יהיה תפקידו של נמני. אבי נמני עם הניסיון המקצועי שלו ככדורגלן יתרום לנו הרבה. נמני ישמש כמעין איזונים ובלמים. הוא יעזור לנו בהנהלה משום שלא באנו מהכדורגל ויוכל לעזור לנו לא רק ספציפית בכדורגל, אלא גם בהתאחדות ובקשר עם הקהל ויסייע לנו להביא כמה שיותר קהל שהוא הגדול בארץ ונוכל לראות אותו ממלא את בלומפילד"

רן בן שמעון, מאמנה החדש של הקבוצה נראה נרגש ואמר: "אין ספק ששמו לי אחריות גדולה מאוד על הכתפיים ואני שמח על כך. מה שנראה לרבים ממכם כנקודת הבעייה והחיכוך במכבי ת"א, לדעתי זו נקודת החיזוק הגדולה של המועדון הזה והיא היחסים שלי עם אבי נמני. אני בטוח שנעבוד בשיתוף פעולה מלא".

"אני שמח שניר לוין נשאר איתנו. אני מבין עד כמה חשוב העניין של שיתוף הפעולה עם מחלקת הנוער. אני כבר מחכה להתחיל לעבוד. בשבילי העבודה היא החופש. אני מקווה שתהיה לנו עונה טובה ומוצלחת".

רן נשאל האם הוא לא מרגיש צעיר מידי בשביל להיות מאמן מכבי ת"א ואמר: "היו הרבה מאמנים צעירים בעולם והיו כאלה שהצליחו וכשלו. לא ישפטו אותי לפי התעודת זהות שלי אלא לפי ההישגים"

רן נשאל על היעדים לעונה הבאה ואמר: "יש כמה יעדים. היעד העיקרי הוא השתלבות בצמרת והשתתפות באחד המפעלים האירופאיים. יש למועדון הזה הרבה קהל וצריך לספק להם קבוצה טובה ואטרקטיבית שהם יהיו גאים בה. אלה שתי המטרות העיקריות"

ניר לוין, שישמש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער איחל הצלחה לבן שמעון ואמר: "אני שמח לשתף פעולה עם רן בן שמעון. אני רוצה להודות על הקרדיט שניתן לי כמאמן מכבי ת"א. אני רוצה להודות על התמיכה בי כמאמן הקבוצה גם ברגעים הקשים. מכבי יכולה וראוייה להיות במקום הרבה יותר גבוה ואני בטוח שתעשה זאת. אני שמח להיות זה שמחליף את בני טבק, שהיה פה במשך חמש שנים ועשה עבודה נהדרת".

אבי נמני נשאל על חלוקת הסמכויות בינו לבין בן שמעון ואמר: "בן שמעון הוא הסמכות העליונה המקצועית. אני החוט המקשר בין ההנהלה לצוות המקצועי ואחראי גם על הרכש".


צילומי סטילס: עודד כהן
צילומי וידאו: אביחי קרבצ'ק

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק