אפי רוצה את טפירו במכבי

התקרבותו של אפי בירנבוים למכבי ת"א, מגדילה את הסיכוי שמאיר טפירו ילבש צהוב בעונה הבאה. אחד השיקולים לבחור באפי היא תמיכתם של האוהדים במהלך

יום שני 02 יוני 2008
שלמה חסיד
 מועמדותו ההולכת ומתחזקת של אפי בירנבוים לתפקיד מאמן מכבי ת"א כפי שפורסם בלעדית ב-telesport ביום שישי אחה"צ, מחזקת את האפשרות שמאיר טפירו יצטרף בעונה הבאה לשורות הצהובים.

בירנבוים הוא מהמאמינים הגדולים ביותר בטפירו. הוא היה המאמן שלו בבני השרון ולאור החוק הרוסי שמחייב לשתף ישראלים בכירים, טפירו מועמד רלוונטי למכבי. מה גם שמכבי זקוקה לגארד ברמה גבוהה. 

ל-telesport נודע בוודאות כי מכבי לא היתה הולכת למהלך של החתמת בירנבוים בלי לשאול את האוהדים ובסקר שנערך בין האוהדים התברר שבירנבוים, הדוגל בכדורסל אטרקטיבי הוא המועמד המועדף. האוהדים הביעו דעתם באופן נחרץ בפורומים השונים וגם טרחו ליידע את בעלי הקבוצה בהעדפתם וזו אשר דחפה אותם כאיש אחד לצדד במועמדותו של בירנבוים.

עוד נודע ל-telesport כי הפנייה לדייויד בלאט נועדה קודם כל כדי לסתום את פיות המלעיזים ואם ישאלו במהלך העונה מדוע מכבי לא פנתה לבלאט, תוכל ההנהלה לנפנף בהצעה חסרת התקדים שהופנתה אליו ולטעון שדייויד עצמו הכשיל את המהלך. מה גם שמכבי יודעת שאין לה כל אפשרות להתחרות בתקציב הבלתי נגמר של דינמו מוסקבה, המציעה לבלאט פי שלוש יותר כסף ותקציב בלתי נגמר לבניית סגל חלומות.

במכבי ת"א כל תוצאה פרט לפיינל-פור אירופאי וזכייה בדאבל בארץ ייחשבו לכישלון חרוץ.

אחד המצדדים הגדולים בבירנבוים הוא דווקא מאמן מכבי לשעבר, פיני גרשון שאמר ל-telesport: "בירנבוים מועמד ראוי, הוא יוכל להצליח במכבי. אני חושב שהוא מתאים לתפקיד"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק