הליך שינוי הבעלים הלחיץ

ארז מסיקה, קשר מכבי תל אביב בראיון ל-TELESPORT מדבר על הבעיות בעונה החולפת ועל כוונותיו לעונה הבאה: "אני רוצה להישאר. בסופו של דבר חילוף הבעלים הביא לשינוי רציני וחיובי"

יום שני 02 יוני 2008
שירן גולדשלג
ארז מסיקה, קשרה של מכבי ת"א בעונה החולפת, כבר עם הפנים לעונה הבאה, בה  עדיין לא ברור היכן ישחק. 

כיממה לאחר שריקת הסיום של העונה, מסיקה מסכם עונה לא יציבה מבחינתו, וחלשה מבחינת הקבוצה.

כמעט בלי לשים לב, הפך מסיקה לאחד השחקנים הבכירים הצהוב, אולם לא ברור האם הוא ישרוד את מהפכת שניידר.

יש הרבה שמועות  לגביך לגבי העונה הבאה, אתה נשאר במכבי?

"אני משחק במכבי ת"א כבר 5 שנים, אני אשמח להמשיך גם בעונה הבאה. החוזה שלי הסתיים, ואני אמור להיפגש כבר השבוע עם ראשי הקבוצה. יש לי שתי הצעות מאירופה ואני מחזיק במספר הצעות מקבוצות בליגת העל אבל העדיפות היא למכבי תל אביב"

עבור מכבי ת"א, זו הייתה אחת העונות המבישות בהיסטוריה של המועדון. מה הייתה הבעיה לדעתך?

"היו בקבוצה שחקנים טובים כבר בתחילת השנה אבל הקבוצה לא התחברה.מה שיפה בכדורגל זה שיש הפתעות ואפשר להפסיד לקבוצות קטנות כמו מה שקרה בתחילת העונה בגביע אופ"א. חוסר החיבור, בעצם הביא להפסדים האלה שגרמו ללחץ במערכת. כל זה הביא לחילוף המאמנים שהוסיף עוד לחץ והוליד עוד הפסד ועוד הפסד. בדיעבד אני יכול לומר, שאי הוודאות סביב בעלי הקבוצה בתחילת העונה ובהמשכה, החמיר את הלחץ במערכת".

מבחינה מקצועית, גם לך הייתה עונה די חלשה ולא יציבה. איך אתה מסביר את זה?

"תרמתי הרבה למכבי ת"א בחמשת העונות האחרונות. היה לי חלק גדול בהעפלה לליגת האלופות, בזכיה בגביע המדינה, ובאחת העונות סיימתי כמלך הבישולים. בעונה שעברה, עברתי פציעה קשה, שהרבה כדורגלנים לא חוזרים ממנה. גם לי אישית היה קשה לחזור, בטח בתקופה שבה הקבוצה לא מחוברת ויש הרבה לחץ. מה שתרם בסופו של דבר להישארות הסופית היה השינוי החיובי שניר לוין הביא איתו לקבוצה".

שיחקת במגוון תפקידים העונה: קשר התקפי, קשר הגנתי, מגן. גם זה תרם לחוסר היציבות שלך?

"בפירוש לא. גם בעונות הטובות שלי שיחקתי במגוון תפקידים. אני רגיל לזה ואוהב אתגרים. אני מקצוען ואיפה שיחליט המאמן, שם אשחק".

לסיכום, מה צריך לקרות בעונה הבאה כדי שנחזור לראות את מכבי ת"א הגדולה?

"הבעלים התחלפו וזה דבר מאוד חיובי ורציני. הצוות המקצועי החדש הוא צוות מצויין ואני בטוח שזה מה שיביא לתפנית חיובית ולהצלחות".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק