מאנה בדרך למכבי פת

בלעדי: הפגרה רק החלה ורוני מאנה שוב חוזר אלינו: איש העסקים נפגש מספר פעמים עם עמוס לוזון. מאנה: אעזור כמה שאני יכול. לוזון אמור להמשיך ולכהן כנשיא הקבוצה

יום שני 02 יוני 2008
אשר גולדברג
 ביום ראשון הקרוב, ערב חג השבועות, תחגוג התקשורת הישראלית כשנה בפרסום הידיעה, שהרעישה עולמות לפיה רוני מאנה עשוי להצטרף לבעלות במכבי ת"א ואף לרכוש את הקבוצה. 

במשך חודשים ארוכים דחה מאנה לבמה בכל כלי תקשורת אפשרי, כאשר סיפר על התוכניות העתידיות שלו, שהסתיימו כשנסגרת עסקת שניידר. 

אתר TELESPORT גאה להיות הראשון, שיכריז על חזרתו של מאנה עם פגרת הקיץ. מתברר כי מאנה מנהל כבר שלושה חודשים משא ומתן עם ראשי מכבי פתח תקווה ועם עמוס לוזון, נשיא הקבוצה, היה אף אורחו בחג המיומנה. 

רוני מאנה, אמר ל-TELESPORT: ,אני עדיין שוקל את ההצעה. ביקשו ממני לעבור, אבל אני עדיין רחוק ממכבי פתח תקווה. בכל מקרה אני מבטיח לעזור לחברים שלי בפ"ת כמה שאני יכול".

כמו כן הגיע מאנה לרבים ממשחקיה האחרונים של הקבוצה. עמוס לוזון יהיה לצידו של רוני מאנה ויהיה המשקיע העיקרי, יחד עם אנשי קבוצת העסקים שאיתם יביא סכומים שישדרגו את מכבי פתח תקווה בעידן החדש, כשמרכז הבמה רוני מאנה ואנשי העסקים שאיתו. 

אין ספק כי הצטרפותו של מאנה למכבי פתח תקווה, תעורר עניין רב, בטח בכלי התקשורת שחיזרו אחרי מאנה תקופה ארוכה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק