אפק שוחרר. מומ עם יבואה

במכבי חיפה ממתינים ליניב קטן, אבל פועלים לפי תוכנית אלישע לוי שפירסם את הסגל לאימון הראשון. עומרי אפק יחפש קבוצה חדשה ובמקביל החלה הקבוצה במו"מ עם יבואה ודה-סילבה. פאנטיני זומן. רוסו שוחרר

יום שלישי 03 יוני 2008
אשר גולדברג

במכבי חיפה ממתינים לתשובתו של החלוץ יניב קטן ונערכים להישארותו, אך במקביל נערכים בקבוצה לאפשרות שיבקש לעזוב לבית"ר ירושלים או למכבי ת"א. 

מתברר שעומרי אפק, במפתיע, אינו נכלל בתוכניות של אלישע לוי לעונה הבאה והוא אמור לקבל הודעה שיחפש לעצמו קבוצה אחרת. מי שמעוניינת באפק, היא מ.ס. אשדוד, של המאמן יוסי מזרחי. אפק סוחב פציעה, אבל מאז שהגיע מבית"ר ירושלים, הוא לא הצליח לשדרג את יכולתו והיה רוב העונה שחקן ספסל כמו בבית"ר.

אלישע לוי, פרסם את רשימת השחקנים אותם הוא מבקש לראות בתחילת האימונים שייפתחו בראשון ביולי. בפגישת עבודה עם המנכ"ל, איתמר צ'יזיק שנערכה לפני הצהריים במשרדי מכבי חיפה הודיע המאמן החדש על הסגל:

שוערים: ניר דוידוביץ, אמיר אדרי, גד עמוס

מגנים ובלמים: אלון חרזי, אייל משומר, פיטר מסיללה, דקל קינן, שי מימון, מור דהאן, גיא פילוסוף. לגבי אחד משני המגנים השמאליים, אלירן דנין ורוני גפני, תתקבל החלטה בקרוב.

קשרים: גוסטבו בוקולי, בירם כיאל, ליאור רפאלוב, מאור בוזגלו, ישראל זגורי, אייל גולסה, ליעד אלמליח, אלי ארליך

חלוצים: יניב קטן ( בהתאם לסיכום שיושג בינו לנשיא המועדון, יעקב שחר), טמבינקוסי פאנטיני, תומר חמד, אושרי גיטה, מוחמד גדיר.

היום אמורים במכבי חיפה לפתוח במשא ומתן עם הפועל כ"ס, בנושא רכישתם של החלוץ סמואל יבואה, מלך שערי ליגת העל ושל הבלם הברזילאי דגלאס דה סילבה.

בקבוצה מאמינים שגם ג'ון קולמה יגיע ומתוכננת פגישה בין המנכ"ל איתמר צ'יזיק, למאזן גנאים, יו"ר בני סכנין.


צילום: מכבי חיפה, האתר הרישמי

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק