0

חואנדה ראמוס: לא מתפטר

אחרי שבעה מחזורי פרמייר-ליג, טוטנהאם עתירת הכוכבים סוגרת את הטבלה עם אפס ניצחונות בשבעה משחקים. המאמן הספרדי של טוטנהאם מסרב להתפטר, למרות שהוא סוחב את כל הליגה על גבו

יום שני 06 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
 אחרי שבעה מחזורי פרמייר-ליג, הסיפור העצוב באנגליה הוא ללא ספק היא טוטנהאם. הקבוצה של חואן דה ראמוס, שבתחילת העונה סומנה כמועמדת לצמרת הגבוהה, היא היחידה עד כה ללא אף ניצחון ליגה.

במחזור האחרון הגיע השפל לשיאו כאשר טוטנהאם הפסידה בבית להאל העולה החדשה 1:0 וסגרה את המחזור השביעי כשהיא מסתכלת על כל הליגה מלמטה. 

זוהי הפתיחה הכי גרועה של טוטנהאם לליגה מאז 1912, השנה בה גם הטיטאניק שקעה בדיוק כמו טוטנהאם וכרגע זה נרېה כאילו ראמוס חייב חגורת הצלה.

הבעיה הגדולה של טוטנהאם היא שראמוס מסרב בשלב זה להתפטר וכדי להיפטר ממנו הנהלת התרנגולים תצטרך לשלם לו פיצויים בסך 15 מיליון פאונד, מאחר שנותרו לו עוד שלוש עונות בחוזה הענק שלו.

אם לא די בצרות, רומן Ӥאבליצ'נקו החלוץ הרוסי שהובא לקבוצה במקומו של ברבאטוב, נפצע במשחק וראמוס מתרץ את ההפסדים בחוסר היכולת לכבוש שערים.

ראמוס התראיין ל"סאן" הלונדוני ואמר: "זה הכדורגל ופציעות הן חלק מהמשחק. הבעיה שלנו היא עמדת החלוץ שהיא חלשה כרגע. ۛרגע אי אפשר לעשות שינויים. יש לנו רק שני חלוצים בסגל וזה קשה לעשות חילופים שישנו את המשחק".

המאמן הספרדי ניסה להרגיע ואמר: "אני בטוח שאם נמשיך לשחק ככה, הניצחונות יגיעו. השחקנים עשו מאמץ גדול. הם באו עם גישה חיובית ואני חושב שזו הדרߚ לצאת מהמשבר שנקלעו אליו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק