פאר גם מחוץ לזוגות

שחר פאר, שהודחה בשלב מוקדם יותר מטורניר היחידות, הודחה גם ברבע גמר טורניר הזוגות יחד עם בת זוגתה ויקה אזרנקה, אחרי הפסד 7:6, 7:5 לדלאקווה וסקיאבונה. נשים: יאנקוביץ' בשלב הבא

יום שלישי 03 יוני 2008
מערכת TELESPORT

אחרי שהודחה בצורה מאכזבת בשלב מוקדם בטורניר היחידות, הודחה שחר פאר גם מטורניר הזוגות, שם הצליחה בצורה טובה יותר כשהגיע עד שלב רבע הגמר, אך שם זה הסתיים.

פאר ושותפתה הבלארוסית ויקה אזרנקה הפסידו הערב לקייסי דלאקווה האוסטרלית ופרצ'סקה סקיאבונה האיטלקית 7:6, 7:5 ולא הצליחו להעפיל לחצי הגמר.

המשחק היה צמוד לכל אורכו, כשהמערכה הראשונה הסתיימה בשובר שיוויון לטובת הצמד האיטלקי-אוסטרלי. גם המערכה השניה היתה צמודה, אך במצב של 5:5, כשההגשות של אזרנקה, נשברו האחרונה ופאר ומשם הדרך להפסד היתה סלולה.

נשים: איבנוביץ' מול יאנקוביץ' בדרבי סרבי בחצי הגמר

אנה איבנוביץ' הסרבית (2) עלתה לחצי הגמר, לאחר שניצחה את פטי שניידר השווייצרית (10) 3:6, 2:6. ותפגוש בשלב הבא את בת ארצה ילנה יאנקוביץ' (3) שגברה בצורה חלקה על קרלה סוארז נבארו 3:6, 2:6.

גברים: נדאל וג'וקוביץ' יפגשו בחצי הגמר

רפאל נדאל הספרדי (2) גבר בקלילות על בן ארצו ניקולאס אלמגרו 1:6, 1:6, 1:6, ויפגוש בחצי הגמר את נובאק ג'וקוביץ' (3), שניצח את ארנסט גובליס הלטבי 5:7, 6:7, 5:7. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק