דוידוביץ' שוחרר. כהן זומן

שוערה של מכבי חיפה ונבחרת ישראל סובל מכאבים עזים בברכו. ייעדר מהמגרשים במשך חודש וחצי. אוהד כהן זומן במקומו. הנבחרת ערכה מסע"ת. גולן: "לא באים נפוחים"

יום שני 06 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 ניר דוידוביץ', שוערה של מכבי חיפה ונבחרת ישראל, שוחרר מהנבחרת לאחר שהתברר כי לא יוכל לשחק בחודש הקרוב.
̼br/> דוידוביץ' נבדק היום על ידי אנשי הצוות הרפואי של מכבי חיפה ואלה הבהירו שהוא לא כשיר והוא חייב יהיה לנוח לפחות כחודש.

בחיפה מתעקשים לטפל בשוער בעצמם ולא משאירים את הטיפול בו בידי רופא הנבחרת, ד"ר מארק רוסנובסקי.

הקבוצה תߩלח את השוער עוד הלילה לטיפול אצל רופא מטעמם, שיאבחן את הפציעה של דוידוביץ'. גם בעבר חיפה התעמתה עם הנבחרת בנושא דוידוביץ' ולא שיחררה אותו בטענה שהוא פצוע. 

בכל מקרה, דוידוביץ' לא ישחק מול לטביה ולוכסמבורג בשבוע הקרוב. מי שזומן לנבחרת הוא שוערה של מכבי פתח תקווה, אוהד כהן. גם תמיר כהן ואבי סטרול צפויים לעבור בדיקות רפואיות.

גולן: באים נחושים מאוד ולא נפוחים. קינן: מאמין גדול בנבחרת

היום (שני) נערכה מסיבת עיתונאים של נבחרת ישראל לקראת המשחקים ߔגורליים בקמפיין מוקדמות אליפות העולם.

עומר גולן, חלוץ לוקרן אמר במסיבת העיתונאים: "כרגע אנחנו מסתכלים על לוקסמבורג, לעשות תוצאה טובה ולנצח. באים נחושים מאוד, אנחנו לא באים נפוחים, 

מכבדים את היריבה. אנחנו לא מזלזלים באף נבחרת, משחקים בינלאומים צריכים לתת את המקסימום והמשחקים הללו מאוד מאוד קשים. צריך ללמוד אותם טוב ולשחק טוב כדי לנצח. הנבחרת צריכה את הליגיונרים בכושר טוב ויותר דקות משחק. אנחנו מתרכזים באיך להראות טוב.

דקל קינן, בלם נבחרת ישראל אמר: "אני באופן רשמי מאמין גדול בנבחרת. אנחנו מסתכלים על המשחק הראשון וזה מה שעומד בנגד עינינו כרגע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק