אני מאושר, עצוב על מכבי

אלוף ספרד נבן ספאחיה בטור מיוחד ל-TELESPORT: "הצטערתי על הפרידה מניקולה , כל מאמן רוצה שחקן כזה והוא ימצא את מקומו מהר מאוד".

יום רביעי 04 יוני 2008
שלמה חסיד
נבן ספאחיה בטור מיוחד ל-TELESPORT:

"כמובן שזו התרגשות מאוד גדולה לזכות באליפות ספרד, הנחשבת לאחת הליגות הקשות באירופה. ניצחנו קבוצה בפורמה מצויינת, ברצלונה, שהגיעה עם שאיפות גדולות לקחת את האליפות. עשינו את זה קל ואלגנטי עם 0-3 מוחץ ואין מאושר ממני ברגעים כאלה".

"זו היתה אליפות שניה ברציפות שלי אחרי שבשנה שעברה לקחתי אליפות עם מכבי ת"א, בשני המקרים מאוד שמחתי והתרגשתי, כיף לזכות בתארים. זה בא אחרי עבודה קשה ומאומצת לאורך כל השנה. בסוף המשחק היתה אצלינו שמחה ענקית והבאנו הרבה כבוד לחבל הבאסקים אותו אנו מייציגים". 

"חבל לי מאוד שמכבי ת"א לא הצליחה לזכות באליפות בארץ, החזקתי לה אצבעות וציפיתי שתנצח, איחלתי לחברים שלי בארץ בהצלחה אבל זה לא קרה. קורה שמפסידים את האליפות, אבל למכבי היתה עונה בסה"כ טובה עם ההעפלה לגמר היורוליג וההעפלה לשני גמרים בליגה ובגביע".

"הכדורסל בישראל הוא כדורסל טוב עם הרבה קבוצות שיכולות לאיים על ההגמוניה של מכבי אך מכבי הוא עדיין המועדון המוביל בארץ ומהטובים באירופה ואני בטוח שהוא יוציא את המיטב מעצמו בשנה הבאה".

"הצטערתי מאוד לשמוע על הפרידה מניקולה וויצ'יץ'. ניקולה סמל במכבי ואוהבים אותו מאוד במועדון. הוא כוכב על בקרואטיה, בישראל ובכל אירופה. היתה לו שנה לא קלה אבל עדיין הוא היה שם כשמכבי היתה צריכה אותו. אני יודע שבמכבי מאוד יצטערו על הפרידה ממנו ושניקולה מבוקש כרגע במספר קבוצות. כל מאמן מאחל לעצמו שחקן או שניים כמו ניקולה בקבוצה, זה מסוג השחקנים שבראיית משחק כמו שלו מתפקד כמאמן על הפרקט. אני בטוח שניקולה ימצא מהר מאוד את מקומו בצמרת הגבוהה של אירופה".

"בהמשך החודש אני מתעתד להגיע לישראל ולהשתתף בחתונותו של רגב פנאן, זו תהיה הזדמנות טובה לבקר בארץ הנהדרת שלכם וגם לאחל בהצלחה למאמן הנכנס של מכבי אפי בירנבוים שאני חושב שהוא בחירה ממש מצויינת של מכבי ומאחל לו בהצלחה רבה בתפקיד".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק