סלע ניצח, לוי ואוקון הודחו

טורניר מוסקבה: דודי סלע, המחבכ הבכיר של ישראל ניצח הבוקר את ויקטור הנסקו הרומני (72 בעולם) והעפיל לסיבוב השני בטורניר. הראל לוי הפסיד לג'וליין בנטו הצרפתי (52 בעולם) והודח. גם אוקון נכנע לסאפין

יום שלישי 07 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
Ħnbsp; טורניר ה-ATP היוקרתי במוסקבה (סך פרסים של מיליון דולרים) נפתח הבוקר, בהשתתפותם של שלושה נציגים ישראלים: דודי סלע, הראל לוי ונועם אוקון.

דודי סלע (70 בעולם) המחבט הבכיר שלנו, המשיך את הכושר הפנטסטי שלו מטורניר טוקיו, בו הפסיד בגמר לרודיק ופתח גם טורניר מוסקבה עם ניצחון על ויקטור הנסקו הרומני המדורג שתי מקומות אחריו בדירוג ה-ATP.

סלע הצליח לשבור את הרומני ל-2:4 במערכה הראשונה וניצח אותה 3:6. את המערכה השנייה פתח הרומני בצורה מצויינת עם שתי שבירות מהירות ועלה ל-1:4 מהיר. סלע שבר בחזרה, אך נכנע 6:3. במערכה השלישית סלע שבר ל-5:2 וניצח את המערכה השלישית 2:6 בדרך לניצחון 1:2 במשחק כולו.

סלע יפגוש בסיבוב הבא את המנצח במשחק בין פול הנרי מאתיו הצרפתי (4 בטורניר) לבין סרגיי סטאקובסקי האוקראינߙ.

גם נחת זרועו של נועם אוקון השתתפה בטורניר ה-ATP. הישראלי שחזר לבמה הגדולה לא הצליח מול סאפין הרוסי הנהדר והפסיד 7:6, 3:6, 6:4. במערכה הראשונה אוקון בהחלט היווה יריב עיקש לסאפין, במערכה בהסתיימה בשובר שוויון (7:6).
במערכה השנייה אוקון גילה המון אופי ולמרות שנשבר במערכה הראשונה, ידע לחזור בזמן ולנצח (3:6), אבל המערכה האחרונה הייתה יותר מדי עבורו, כשהרוסי כבר הפעיל את הנשק הסודי, נקודות ההגשה והשבירה.

הראל לוי הודח

בשורות̠קצת פחות טובות מגיעות מכיוונו של הראל לוי, שהודח מהטורניר כבר בסיבוב הראשון.

לוי נכנע כצפוי לג'וליין בנטו הצרפתי המדורג 52 בעולם 6:3, 6:3 בסופו של משחק חד צדדי בין השניים.

יותר מאוחר הערב ייכנס למעגל המשחקים גם נועם אוקון, שיפגוש̠בסיבוב הראשון את מאראט סאפין, הרוסי המצויין המדורג 40 בעולם.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק