הצעירה באימון קל ליד המלון

הנבחרת הצעירה השלימה את יום הכיפורים באנקונה. שלושה רבנים הגיעו במיוחד מונציה וקיימו את התפילה עם השחקנים̮ ערוץ הספורט רכש את זכויות השידור ויעביר את 2 משחקי הנבחרת בשידור חי

יום חמישי 09 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

הנבחרת הצעירה השלימה את חג הכיפורים באנקונה, כאשר לבית המלון הגיעו שלושה רבנים, במיוחד מהעיר ונציה, וקיימו עם שחקני הנבחרת וראשי המשלחת את התפילות, כשכולם קיימו צום מוחלט.

בסיום התפילה קיימה הנבחרת ארוחה קלה ולאחריה אימון קל על המדשאות שמחוץ לבית המלון. מחר (שישי), בשעה 16:00 אחר-הצהריים, תקיים הנבחרת את האימון המסכם באיצטדיון באנקונה. באימון יתרגל מוטי איווניר את ההרכב למשחק.

בקרב שחקני הנבחרתȠקיימת אווירה של אמונה ובטחון, כשהמטרה היא להבקיע לפחות פעם אחת ולהעביר את ההכרעה לאיצטדיון בלומפילד ביום רביעי. 

עוד קודם לכן, בשורות טובות לאוהדי הנבחרת. למרות שלא הייתה כוונה לשדר את שני משחקי הנבחרת הצעירה מול איטליה, ערוץ הߡפורט רכש את הזכויות השידור ויעביר את המשחקים בשבת באיטליה וביום רביעי באיצטדיון בלומפילד.

הנבחרת כבר נחתה באיטליה והגיעה לאנקונה לאחר טיסת המשך מבירת איטליה, רומא. ביום שישי תקיים הנבחרת את האימון המסכם ונראה שהחוד יכלול א۪ יובל אבידור מקריית-שמונה, כשההפתעה בהרכב היא הרכבתו של חלוץ הפועל פ"ת ומלך שערי ליגת העל, שמעון אבו-חצירא.

 מכירת הכרטיסים למשחק בשבוע הבא בבלומפילד החלה ומחיר כרטיס עומד על כעשרה שקלים בלבד.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק