עטר חזר לתמונת הצעירה

בעקבות ההתקפות התקשורתיות הבהיר יו"ר ההתאחדות אבי לוזון כי גיא לוזון לא ימונה לשום תפקיד. היסטרייה בהתאחדות. ברקוביץ' ימשיך בתור פרשן ברדיו במקביל לאימון הנערים

יום חמישי 05 יוני 2008
אשר גולדברג
יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון הבהיר הערב (חמישי) לאחיינו גיא לוזון כי הוא אינו מתכוון למנות אותו לתפקיד מאמן נבחרת הנוער, ובכוונתו לנהוג בהגינות, וזאת בעקבות הלחץ הציבורי הגדול שנוצר היום בעקבות האפשרות שעלתה לפיה יקבל לוזון הצעיר את אימון נבחרת הנוער לידיו.

על-פי החלטה שהתקבלה אתמול, היו אמורים חברי מזכירות ההתאחדות לקבל הצעה לפיה ימונו מוטי איווניר למאמן הנבחרת הצעירה, גיא לוזון למאמן נבחרת הנוער, אייל ברקוביץ' למאמן נברת נערים א' ואלון חזן למאמו נבחרת נערים ב'.

ההנחה של יוזם ההצעה, ממלא מקום יו"ר ההתאחדות, שטרן חלובה, היא שמשפחת לוזון תדון בנושא במהלך הימים הקרובים, כדי להחליט האם המשפחה מוכנה לעמוד בפני הלחץ הציבורי.

בעקבות החלטתו של לוזון נראה כי ראובן עטר ימונה למאמן נבחרת הנוער או הצעירה, למרות שבכירים בהתאחדות עדיין משוכנעים שניתן להוביל מהלך לפיו לוזון הצעיר ימונה לתפקיד ועטר יישאר בחוץ.

בכיר בהתאחדות טען הערב כי אבי לוזון לא היה מרוצה מהשיחה עם ראובן עטר, למרות שיו"ר ההתאחדות לא אישר את הדברים. אותו בכיר סיפר: "מאמן נבחרת חייב להיות בעל אופי חזק במיוחד וראובן עטר, לצערו הרב, לא גילה אופי כזה בשיחה עם לוזון. זה לא פשוט לעמוד בפני לחץ אדיר מצד המון מעורבים - השחקנים, הורי השחקנים, הקבוצות, מאמני הליגות, בכירים בהתאחדות והתקשורת. עטר היה המועמד המוביל לזכות באימון הנבחרת הצעירה והוא צריך להתפלל שמינויו של גיא לוזון ייפול. ראובן עטר יכול לאמן בקבוצות צמרת בישראל, אבל נבחרת זה סיפור שונה. ראובן עטר מאוד לא הרשים את לוזון בשיחה שהיתה ביניהם".

אייל ברקוביץ' שהגיע היום (חמישי) למשרדי ההתאחדות, קיבל מסרים כבר לפני מספר חודשים בדבר מינויו הצפוי ואתמול בערב התבשר ע"י היו"ר אבי לוזון כי הוא מוזמן לפגישה היום. 

ברקוביץ' משמש בשנה האחרונה כפרשן ספורט בתחנת הרדיו 99 FM שבבעלות ארקדי גאיידמק והוא הצהיר כי בכל מקרה אין בכוונתו לעזוב את תפקידו. לוזון הסכים לתנאי למרות שברור שברקוביץ' יבקר מועדונים, קבוצות, שחקנים ואף את ההתאחדות עצמה במסגרת תפקידו ברדיו.

בהתאחדות מזכירים גם כי שמו של רוני לוי אינו נמנה על סבב המינויים הנוכחי, אך במידה וגיא לוזון לא ימונה לבסוף למאמן נבחרת הנוער, עשוי הוא להיות אחד המאמנים שיזכה לתפקיד חדש בהתאחדות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק