מתיאוס חושש שיגורש מהארץ

מאמן מכבי נתניה, לותר מתיאוס, עוכב בנתב"ג בשל אי קבלת אשרת עבודה ואמר בעקבות כך ליאמר: "אני עלול להיות מגורש מהארץ זה מצב בלתי אפשרי"

יום שישי 10 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

מאמן מכבי נתניה, לותר מתיאוס, עוכב היום במשך שעה בביקורת הגבולותĠבכניסה לישראל בנמל התעופה בן גוריון בגלל העובדה שעדיין לא הונפקה לו אשרת עבודה.

מאז חודש אוגוסט, ולמרות אישור שהתקבל מההתאחדות לכדורגל ואישור ממינהל הספורט במשרד התרבות המדע והספורט, לא הואיל משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה לאשר את היתר העבודה שߜ מתיאוס וזאת על אף פניות ותזכורות רבות של מכבי נתניה בעניין.
 
מתיאוס שהיה נסער מהעיכוב, קיבל הודעה כי אושרה לו ויזת תייר לשבוע בישראל. מתיאוס צלצל היום לבעלים דניאל יאמר ואמר לו: "איני מבין את העיכוב הגדול בקבלת אשרת העבוד۔. כולם יודעים שאני עובד במדינת ישראל ובמכבי נתניה והדבר גלוי וידוע לכל. אני גם משמש באהבה מעין שגריר לישראל בכל מקום אליו אני הולך. כפי שאני מבין את הדברים במידה ולא אקבל אישור עבודה במהלך השבוע הקרוב עלולים לגרש אותי מהארץ, וזה דבר בלתי אפשרי מבחינתי&quoɴ;.

גורם במועדון הגיב לדברים: "זאת תהיה בושה גדולה אם מתיאוס לא יישאר לבסוף במכבי נתניה ובישראל בגלל שטות. איך ישראל תראה בעולם אם מתיאוס יעזוב את המועדון בגלל שהוא לא מקבל אישור עבודה ? מתיאוס משמש עבור המדינה שגריר למדינה ולספורט. פעלנוȠבעניינו כמו שפעלנו עם כל הזרים שהגיעו לארץ ועובדים במועדון. אנחנו מקווים שהעניין יסתדר במהרה אבל אנחנו פועלים כנגד השעון".

תגובות

טלספורט בפייסבוק