0

גיא אסולין ו-3 קשרים אחוריים

הנבחרת הצעירה השלימה את הכנותיה. גיא אסולין בהרכב, גם שרן ייני ונאתכו. המאמן מוטי איווניר: "האימון באיצטדיון עזר לנו להיכנס לאווירה. למדנו את האיטלקים"

שבת 11 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
הנבחרת הצעירה עד גיל 21 השלימה את הכנותיה למשחק מחר באנקונה נגד המקבילה האיטלקית. המשחק יערך בשעה 16:00 שעון ישראל וישודר בערוץ הספורט.

מוטי איווניר פירסם את ההרכב להיום ויפתח עם 3 קשרים אחוריים, הכולל את שרן̠ייני, ביבראס נאתכו ואלמוג כהן. בקישור העדיף איווניר את גיא אסולין, שחקנה הצעיר של ברצלונה, על חשבונו של ליאור רפאלוב. גם קוזוקין, שחקן ההגנה של בית"ר ירושלים שפתח במשחק הקודם אצל דרור קשטן בנבחרת הבוגרת, הורד לספסל.

הרכב הנבחרת היום: אוהד לויטה, עומרי קנדה, ליאור ז'אן, אושרי רואש, רחמים צ'קול, שרן ייני, אלמוג כהן, ביבראס נאתכו, גיא אסולין, שמעון אבוחצירא ויובל אבידור

הנבחרת תחסר את החלוץ טוטו תמוז ואת קשר הפועל ת"א אביחי ידין, בנוסף לאיתי שכטר, בירם כיאל, בן סהר ומאור בוזגלו, שצורפו לסגל הנבחרת הבוגרת, למרות שלא כולם לקחו חלק לאורך זמן בקמפיין האחרון של הנבחרת.

בסיום האימון המסכם אמר המאמן מוטי איווניר: "האימון באיצטדיון עזר לנו ߜהיכנס לאווירה, למדנו את האיטלקים ואנחנו מוכנים למשחק מחר".

הקפטן ליאור ז'אן אמר: "התאמנו טוב השבוע ואנחנו מרגישים מוכנים למפגש. נעשה הכל כדי לחזור לארץ עם תוצאה טובה".

ההרכב שתורגל באימון המסכם: לויטה, קנדה, קוזוקין, ז'אן, צוקול, רואש, ייני, אסולין, רפאלוב, אבידור, אבו-חצירא.

תגובות

טלספורט בפייסבוק