רוסיה מתרחקת, צרפת ניצלת

לוקדמות אליפות העולם: הנבחרת של חוס הידינק מאבדת גובה לאחר הפסד 2:1 בגרמניה. דומנק ניצל כנראה שוב מפיטורים לאחר תיקו 2:2 ברומניה. גם קרואטיה מפסידה, אנגליה מפגיזה. איטליה כרגיל מביכה

שבת 11 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
 בכל רחבי יבשת אירופה המשיכו את המחזור השלישי במסגרת מוקדמות אליפות העולם 2010.והפתעות בהחלט היו.

בית 1: דנמרק מקום 1, שוודיה לא מנצחת את פורטוגל

במסגרת הבית הראשון, דנמרק ממשיכה להוליך את הטבלה עם ניצחון נהדר 0:3 מול נבחרת מלטה. לארסן (9,48) תרם צמד מצויין ואילו בלמה של ליברפול, דניאל אגר (29) הוסיף בפנדל שער. 

במשחק המרכזי של הבית נפרדו שוודיה ופורטוגל בתיקו ללא שߢרים. השוודים עדיין נמצאת במקום השני בבית עם 5 נקודות, ומתחת פורטוגל עם 4 נק' בלבד.

בית 3: סלובניה ראשונה, צ'כיה הפסד ראשון

סן מרינו גנבה שער בכורה בטורניר, אך הפסידה 3:1 מול הסלובקיםȮ ססטאק (33) קוז'אק (39) וקארחן (50) כבשו לאורחים. קרוטשבילי (72) הורחק. סלבה (45) התכבד בשער בכורה למפסידים. 

סלובניה ממשיכה להוליך את הבית עם ניצחון 0:2 מול צפון אירלנד. נובאקוביץ' (83) וליובייߐנקיץ' (85) תרמו לניצחון בתוך 2 דקות נפלאות. 

צ'כיה נחלה את הפסדה הראשון עד כה בטורניר, כאשר הפסידה 2:1 בקרב נבחרת מזרח אירופה מול פולין. ברוז'ק מויסלה קראקוב (28) תרם את הראשון ובז'צנסקי (53) חתם את הסיפӕר.

בית 4: רוסיה מתרחקת מהמונדיאל, פינלנד ו-וולס מתקרבות

רוסיה מאבדת גובה במסגרת בית 4, לאחר שהפסידה מול המוליכה 2:1 גרמניה. לוקאס פודולסקי שלא מקבל דקות בבאיירן מינכן כבש את הראשון (9). עוד במחציӪ השנייה מיכאל באלאק (28) כבש את השני ואילו ארשבין (51) ניסה להחזיר את הנבחרת של הידיניק ללא הועיל. 

מי שמנצלת את נפילת האימפריה הרוסית, זוהי פינלנד הקטנטונת, שבשקט בשקט אוגרת נק' והפעם 0:1 קטן מול אזרביגȧאן. מיקאל פורסל, חלוצה של האנובר הגרמנית (62) כבש את שער הניצחון. 

וולס גם היא חוזרת לקדמת הבית עם ניצחון 0:2 מול ליכטנשטיין החלשה. אדווארדס (42) ושד אוונס (79) תרמו לניצחון.

בית 5: ۘורקיה בקושי, ספרד ובלגיה בקלילות

מסתבר שחילופי המאמנים הועיל במידה כזו או אחרת לנבחרת ספרד. דל בוסקה טועם ניצחון שלישי בהדרכתו לאחר 0:3 קליל באסטוניה. מורנו (34), דויד ויאה (38) וקרלוס פויול (69) חתמו את הניצחון למוליכת הבית. 

פאתיח טארים התפלל רבות באיסטנבול, כאשר ראה כיצד נבחרת טורקיה בקושי בקושי מנצחת את בוסניה 1:2 בבית. האורחת כבש בדקה ה-26 כאשר דז'קו הבוסני, חלוצה של וולפסבורג כבש. במחצית השנייה̠השווה סרגולו (52) ואילו רבע שעה לאחר מכן אלטינטופ (67) המצויין העניק שקט נפשי למאמנו. 

בלגיה, הסוס השחור של בית 5, השיג ניצחון משכנע 0:2 מול ארמניה. סנוק (22) ופלאיני (38) כבשו לזכות המארחת. 
̼br/> בית 6: אנגליה בראש, אוקראינה פיספסה

רואים כמה השינוי שקאפלו העניק לנבחרת אנגליה נותן את אותותיו. הנבחרת החרדתית בתקופה של מק'לארן השתנה פלאים. עדות? 1:5 קליל מול קאזחסטן מוכיח זאת. ריו פרדיננד (52) החל את החגיגה בוומבלי. 

קוצ'מה (64) עזר לאנגלים בשער אישי לשערו הוא. הקאזחים צימקו בפתיע כאשר קוקייב (68) הכניע את השער האנגלי. ואילו לאחר מכן 14 דקות נהדרות בזכות צמד של ווין רוני (76,86) וג'רמין דפו (90) סגרו עניין למקום הראשון. 


אוקראינה יכלה להעיף כמעט סופית את ביליץ' ונבחרת קרואטיה, אך נפרדו בתיקו מאופס ללא שערים בקייב.

בית 7: סרביה מנצלת את התיקו של צרפת

פיצול האישיות של אוסטריה נמשך גם הפעם. האוסטרים, ש۞סוגלים להפתיע את צרפת ביום נתון יכולים גם לסיים בתיקו 1:1 מול איי פארו החלשה. לוקין הכניע את האוסטרים (47) במחצית השנייה, יתרון שהחזיק בדיוק דקה עד שטראנצ'י השווה ומנע מבוכה. 

כנראה שבית 7 ירשם כבית המוזר ביותר עד כה, כך̠שסרביה מנצלת את נפילת האימפריות ומנצחת בבית 0:3 את ליטא. איבאנוביץ' (6), קרסיץ' (34) וזיגיץ' (82) כבשו למארחת כאשר קלימוביציוס (74) הורחק. 

מתברר שההימור הכי מעניין בבית ההימורים העול

תגובות

טלספורט בפייסבוק