באטיסטה: אני נשאר במכבי

שחקן מכבי ת"א בראיון בלעדי מאורוגוואי: "מכבי זה משפחה ואני מעדיף אותה על הנ.ב.א שזה רק ביזנס. אני מאמין שבשנה הבאה עם אפי נזכה בדאבל ונצליח ביורוליג"

יום ראשון 08 יוני 2008
שלמה חסיד
 אחרי מסע של שמועות על כך שהוא עוזב את מכבי ת"א, החליט אסטבן באטיסטה לפתוח את הפה ולהזים את השמועות על עזיבתו. באטיסטה אמר אתמול בלילה בלעדית ל-TELESPORT: "חד משמעתית אני נשאר במכבי ת"א, אני לא יודע מי מפיץ עליי בארץ שמועות כאילו אני עוזב. נקלטתי מצויין במכבי ואני מעדיף אותה על ה-נ.ב.א. מכבי משפחה מלוכדת, ה-נ.ב.א זה רק ביזנס". 

"במכבי נתנו לי את כל התנאים להצליח, עשיתי את הכל למען המועדון ובעוד שלושה חודשים אני חוזר לישראל במטרה לעזור למכבי לקחת את התארים בשנה הבאה, אחרי שהשנה לצערי לא זכינו בהם. אני מאמין שבשנה הבאה נחזיר לעצמנו גם את האליפות וגם את הגביע ונעפיל לפיינל-פור האירופי".

באטיסטה נשאל מה הוא אומר על המאמן החדש אפי בירנבוים ואמר: : "בירנבוים הוא מאמן ותיק וטוב. בשנה שעברה היו לו הצלחות יוצאות מהכלל נגדנו כאשר הוא ניצח אותנו שלוש פעמים ולא מדובר במזל, אלא פשוט ניהול המשחק שלו היה מבריק. שמעתי גם וראיתי איך הוא מתנהג עם השחקנים אני חושב שהוא איש טוב ובחירה ראויה".

במכבי ינסו למצוא קבוצה לוויל ביינום, ממנו יש אכזבה בתחום המקצועי. מלבד זאת, גם החוזה שלו כבד.והמאמן הנכנס אפי בירנבוים הוא לא מחסידיו המושבעים. בקבוצה קיימת אמונה שביינום ימצא קבוצה חדשה ואז יהיה אפשר להיפטר מחוזהו המנופח".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק