הכל בגלל שם משפחתי

גיא לוזון שהיה אמור להתמנות למאמן נבחרת הנוער כינס מסיבת עיתונאים ותקף את מבקריו: "זה מביך שאני צריך להגן על שמי. לא אאמן את הנוער כי אני מעדיף את ליגת העל. איני צריך להיענש כי דוד שלי יו"ר ההתאחדות"

יום שלישי 10 יוני 2008
אשר גולדברג
גיא לוזון כינס היום מסיבת עיתונאים בעקבות העליהום התקשורתי האדיר על משפחת לוזון, שהחל ביום חמישי האחרון עם היודע הרעיון כי הוא מועמד לאמן את נבחרת הנוער. כלי תקשורת רבים תקפו את הליך המינוי הצפוי מאחר שגיא הוא אחיינו של יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון.

גיא לוזון פתח ואמר: "הזיכרון של כולם קצר. מביך אותי שאני צריך להגן על השם שלי. הנתונים שלי מדברים בעד עצמם. ערכתי כמאמן 211 משחקים בליגת העל, 32% מהמשחקים הפסדתי. אימנתי את הנוער של מכבי פתח תקוה. אני המאמן הראשון שהעפיל לשלב הבתים בגביע אופ"א והראשון שעשה זאת עם שתי קבוצות שונות. היתה לי שנה רעה, אבל היו גם לא מעט שנים טובות".

גיא לוזון המשיך: "גידלתי מספר רב של שחקנים שעברו לשחק באירופה. אימנתי ארבע שנים בנוער של מכבי פתח תקוה ויש לי ניסיון בנוער. לא רציני לומר שזה לא ראוי שאאמן את נבחרת הנוער. אני לא אהיה מאמן נבחרת הנוער, לא בגלל שאני לא ראוי ולא בגלל מה שאנשים שונים אמרו. 

"אני פשוט מעדיף לאמן בליגת העל. זה יותר מאתגר אותי. אני מודה לשטרן חלובה על הרצון ועל זה שהוא העריך את הנתונים האלה ואת זה שהוא רצה שאאמן את נבחרת הנוער, אבל בשלב זה של הקריירה אני מעדיף את ליגת העל".

גיא לוזון המשיך ואמר: "עושים ספינים על הגב שלי. משפחת לוזון מושכת אש. לא מתפקידי להתעסק  עם זה. עמוס לוזון לא היה מעורב בהפועל תל אביב. השם גיא לוזון גרם לכך שמוניתי למאמן הנוער של מכבי פתח תקוה וזאת האמת, אבל מאז היו לי אין ספור הצלחות"

פרטים בהמשך...

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק