ריברס: וויאצ'יץ' היה מעולה

סאשה וויאצ'יץ הקרואטי וקובי בראינט קיבלו מחמאות מכל עבר בסיום משחק הניצחון של הלייקרס על בוסטון 81:87. דוק ריברס, מאמן הסלטיקס הוסיף עקיצה לפיל ג'קסון ואמר:" אני מתפלא שהוא לא התלונן על השופטים"

יום רביעי 11 יוני 2008
מערכת TELESPORT
זה לא היה קל אך הלייקרס הצליחו לנצח לפנות בוקר את בוסטון 81:87 במשחק השלישי בסידרה וצימקו את הפיגור ל-1:2.

המאמן המנצח פיל ג'קסון, נשמע מרוצה בסיום המשחק: " ניצחנו בעיקר בזכות המנהיגות של קובי בראינט. סאשה ויאצ'יץ' היה מדוייק בהתקפה ונתן משחק הגנה טוב. אנחנו מכנים אותו ראש סלע בגלל קור הרוח שלו בזריקות".

 כשנשאל לגבי פסקי הזמן המוזרים לכאורה שלקח, הוא ענה:"לקחתי שני פסקי זמן בפרק זמן קצר בגלל  שלא אהבתי את מה שראיתי בחלק מהדקות בחצי השני וזה עזר לקבוצה לחזור לעצמה".

כשנשאל על הכוכב המאכזב של הסלטיקס, קווין גארנט הוא אמר: "לגארנט נגמר הכח היום".

דוק ריברס, מאמן סלטיקס שנוצחה לראשונה בסדרת הגמר, אמר בסיום:" קובי בראיינט היה מעולה אך שחקן המפתח היה סאשה וויאצ'יץ'.  ההגנה שלנו הייתה טובה וההתקפה לא הייתה טובה מספיק. הלייקרס היו יותר אגרסיבים וזה הביא להם את הניצחון".

כשנודע לו שג'קסון אמר על גארנט שנגמר לו הכח הוא אמר: "אני מתפלא שהוא לא בכה על השיפוט"

סאשה וויאצ'יץ, אחד מגיבורי המשחק: "היה נפלא לשחק מול הקהל הביתי שלנו. זה נתן לנו הרבה כוח. שיחקנו עם לב גדול וזה מה שהביא לניצחון. זה מסוג המשחקים שאני הכי אוהב ולכן אני גם טוב בהם, כשיש הזדמנות אני זורק.  אפשר להגיד שאני חי בשביל הדקות האחרונות. אני לא מרוצה מהתרומה ההגנתית שלי, יכולתי לעשות קצת יותר אבל בסה"כ היה לי משחק הגנה סביר."  

כשנשאל על סוד ההצלחה שלו הוא ענה:"אני בסה"כ אוהב כדורסל ומגיל צעיר חלמתי לשחק במעמד הזה".

ריי אלן, שאיכזב עד כה בפלייאוף, אך היה המצטיין בשורות הסלטיקס הפעם אמר: "המשחק לא היה קשה בגלל שזה משחק חוץ. היינו וניצחנו בהרבה משחקי חוץ השנה. פשוט לא עשינו את העבודה היום."

קובי בראיינט, כוכב הלייקרס שהוביל אותה לניצחון עם 36 נק', אמר בסיום: "אני שמח שהעיר לוס אנג'לס נהנתה מניצחון הערב. סאשה וויאצ'יץ' הוא כמו מכונה. הוא לא רק מקבל כדור וזורק אלא הוא מקפיץ ומעביר את הזמן ובסוף מדייק. קשה נורא לשמור את פול פירס והיום הצלחנו. אני מאמין בקבוצה שלי, אנחנו יכולים לעשות את זה ולזכות באליפות".

צילום: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק