בראיינט: הרטבנו במיטה

בלייקרס השלימו כנראה עם הפסד בגמר הפלייאוף. פיל ג'קסון: יהיה קשה, אבל עדיין לא נגמר. דוק ריברס עדיין לא חוגג: ניצחנו שלושה, נשאר אחד. פול פירס : פשוט עשינו את מה שהיינו צריכים לעשות

יום שישי 13 יוני 2008
מערכת TELESPORT
דוק ריברס, מאמן הסלטיקס היה מרוצה בסיום משחק הניצחון של הסלטיקס על הלייקרס 97:91 אך עדיין לא פתח בחגיגות. ריברס אמר בסיום המשחק: "אתה צריך לנצח משחק אחד ארבע פעמים ואנחנו עשינו זאת רק שלוש פעמים ונשאר לנו עוד אחד. זהו מהפך גדול אבל לא מקבלים עליו שום דבר.

ריברס הוסיף ואמר במסיבת העיתונאים שאחרי המשחק: " כל פעם שהורדנו את ההפרש הם עשו מהלך וברחו והרגשתי שלא הולך לנו שום דבר, במחצית אמרתי לשחקנים, תישארו במשחק והכל יסתדר, במחצית השניה הכל השתנה והמהלכים הלכו לכיוון שלנו, פול בא אליי במחצית וביקש ממני לשמור על קובי, והלכנו על זה וזה היה מצוין".

פיל ג'קסון, המאמן המאוכזב של  הל.א. לייקרס אמר בסיום המשחק : הם שיחקו הגנה מצויינת, שחקני הספסל שלהם שיחקו הגנה מצויינת והם הכניסו אותנו למצב שהיה לנו קשה לצאת ממנו. הובלנו ב-20 נ ק' ופוסי והאוס שעלו מהספסל ריווחו את המשחק שלהם במחצית השניה והם הצליחו לקלוע סלים קלים. הייתי מודאג מזה שקובי לא קלע סל שדה במחצית הראשונה, וידעתי שגם הסלטיקס יירצו להמשיך ולעצור אותו גם במחצית השניה וזה מה שהיה. אנחנו עם הגב לקיר,  אבל כל משחק הוא בפני עצמו והסדרה עדיין לא נגמרה, השחקנים מדוכאים מאד עכשיו אחרי הפסד כזה וזה מאד קשה. אנחנו צריכים לאסוף את עצמנו והמאמץ הקבוצתי הוא זה שיקבע עכשיו."

פול פירס שהצטיין בשמירה על קובי בראיינט והעלים אותו כמעט לחלוטין: "לא הסתכלנו על התוצאה במהלך המחצית הראשונה ופשוט עשינו את מה שהיינו צריכים לעשות וזה אחד המהפכים הגדולים בהיסטוריה של הפליאוף של הNBA. ההגנה ניצחה לנו את המחצית השניה והמשחק" לגבי השמירה על בראיינט אמר פירס: "פשוט נתתי לו לעבוד קשה והצלחתי במשימה שלי, הוא ה-MVP של הליגה וצריך לתת לו את הכבוד שמגיע לו, נתתי לו לעבוד קשה"

קובי בראיינט, שסיים עם 17 נק' ו6 סלי שדה בלבד אמר: "זה הפסד גדול , אין ספק בזה, נקום מחר בבוקר חדשים ונתכונן למשחק הבא, אנחנו לא חושבים על לנצח 3 משחקים רצופים אלא לנצח את יום ראשון, נתנו להם לחזור למשחק עם זריקות פנויות. אנחנו צריכים לקחת את הדברים הטובים מהמשחק הזה ולהמשיך מכאן הלאה. ההפסד הוא שילוב של ההגנה שלהם ומשחק לא טוב שלנו במחצית השניה, אין הבדל בין פירס ואלן הם היו נחושים לעצור אותי מלנצח אותם, הרטבנו במיטה, פשוטו כמשמעו".

פאו גאסול, אמר בסיום המשחק : "במחצית הראשונה שיחקנו עם ביטחון ובצורה אגריסבית ובמחצית השניה, היינו פחות אגרסיבים, הם הפעילו עלינו לחץ גדול ולא שיחקנו טוב כמו במחצית הראשונה. אני לא חושב שתוכנית המשחק השתנתה במחצית, בכל משחק בסדרה הם קלעו נקודות רבות ברבע השלישי, ברחנו מהדברים הטובים שעשינו במחצית הראשונה".

ריי אלן, שניהל את המשחק של הסלטיקס בדקות האחרונות בצורה מצויינת אמר בסיום: "לקחתי את וייציץ' באחד על אחד ופתאום ראיתי אותו מאחורי ואת הסל פנוי לפני וזה הלך לטובתי הפעם. אמרנו כל השנה שאנחנו עדיין לומדים אחד את השני, בפליאוף למדנו הרבה אחד על השני ככל שהתקדמנו ובמצבים קשים אנחנו פשוט נלחמים ומשחקים חזק ככל האפשר, אף אחד לא פורש, אנחנו ננוח כמה ימים ונתקונן למשחק החמישי, אנחנו רוצים לשחק כדורגל ולא מתייחסים לפרשנויות שמסביב".

קווין גארנט: העבודה עדיין לא נגמרה, אני מריח את האליפות אבל יש לנו ניצחון אחד מהזכיה ועליינו להיות מרוכזים, לא להיכנע ולהמשיך בצורה ששיחקנו היום, ביומים הקרובים נתכונן למשחק ביום ראשון ואין פה ביטחון ייתר פשוט רצון לעשות את מה שצריך".

תמונות: רוייטרס

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק