אמשיך להתרגש בדרבים

טל חן, בלמה לשעבר של הפועל ת"א מסכם תקופה אדומה, וכבר מתחיל להתגעגע לקהל ולשאר הדברים המרגשים בחמש שנותיו במדים האדומים: "אני לא מחפש את הרע בכל העזיבה, אני עוד אחזור להפועל"

יום שישי 13 יוני 2008
קרבצ'יק אביחי
לפני מספר שבועות, הפועל ת"א וטל חן יצאו בהודעה משותפת בה הכריזו על סיום הרומן ביניהם, שנמשך חמש שנים. כזכור, הבלם שצד את עיניו של דרור קשטן, דאז מאמן הפועל ת"א, הגיע למתחם חודורוב מצפרירים חולון תוך כדי שהוא נוצר את הפטיש והמגל עמוק בליבו. 

הבלם בן ה-29 מתחיל להתרגל לעובדה שהוא כבר לא ילבש אדום, אך מצד שני תמיד יוכל להיזכר בקהל האדום אשר תמך בו, בשני הגביעים שלקח ובמסע האירופי של הקבוצה בשלב הבתים של גביע אופ"א.

טל חן סיכם את התקופה הנפלאה שלו בהפועל: "אני מאוד גאה ומרוצה בכל מה שהשגתי במשך כל השנים בהפועל, אם זה להיות השחקן המצטיין של הקבוצה בעונתי הראשונה ואם זה להניף שני גביעים.

על סיום דרכו בהפועל ת"א הוסיף חן: "אני לא בהפועל מבחירה אישית ומבחירה של שני הצדדים, אם זה מבחינת המועדון ומבחינתי. שני הצדדים התנהגו כג'נטלמנים, ואין לי אף מילה רעה אחת לומר על הפועל".

הבלם/קשר אחורי לא הפסיק להחמיא לקהל האדום: "נוצר ביני לבין הקהל קליק מיוחד שקשה מאוד להסביר, בלי להשתחצן, אני חושב שאני אחד השחקנים האהודים על אוהדי הפועל. באמת שאני לא מחפש את הרע אלא להפך. אני עוד אחזור להפועל ביום מין הימים".

"הדבר שאולי אני הכי אתגעגע אליו זה האווירה של הדרבים, זאת הרגשה שאי אפשר לתאר. בכל אופן אני אמשיך להתרגש בכל דרבי של הפועל, והלב שלי יהיה איתם".


 עריכה: קרבצ'יק אביחי

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק