חסר לנו הגרוש ללירה

אלי גוטמן מסביר את היכולת של קבוצתו: "זו קבוצה צעירה שעוברת תהליך של התבגרות. חיפשנו לנצח את המשחק בדרך חכמה מבלי לחשוף את עצמנו יותר מדי ולא הצלחנו". מתיאוס: לא יכולנו להתמודד עם ההגנה הזו

שבת 18 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה והפועל תל אביב סיימו את משחקם במסגרת המחזור השישי בליגת העל בתיקו ללא שערים. בעקבות איבוד הנקודות במגרשה הביתה והניצחון של מכבי חיפה בסכנין, נתניה ירד למקום השני בטבלה. הפועל ממשיכה לאכזב, והתיקו המאופס הוא השלישי שלה העונה.

מאמן האדומים, אלי גוטמן אמר̠בסיום: "אני לא מרוצה מתיקו אפס. בליגה של 3 נקודות אי אפשר להיות מרוצה מתוצאה כזאת. אני מרוצה מהעובדה שהקבוצה שיחקה עם מחוייבות, עם קו ודרך. יצאנו למשחק חוץ קשה מול מוליכת הטבלה. אנחנו ממשיכים קדימה, יש עוד הרבה מאוד עבודה בקבוצה".
"היום ראיתי כמה נקודות שאני שבע רצון מהן. חיפשנו לנצח את המשחק בדרך חכמה מבלי לחשוף את עצמנו יותר מדי ולא הצלחנו. ננסה שוב בשבוע הבא. יש כישרון בקבוצה. זו קבוצה צעירה שעוברת תהליך של התבגרות. חסר לנו את הגרוש ללירה".  
מאמן מכבי נתניה, לותאר מתיאוס סיכם: "הגענו לשלושה או ארבעה מצבים וזה היה צריך להספיק. אין לנו את היכולת ההתקפית להגיע ליותר מול הגנה כזו. פשוט אין לנו את היכולת להתמודד עם הגנה כזו. הפועל תל אביב שיחקה מאוד טאקטי̦quot;.

קשרה של מכבי נתניה, שלו מנשה סיכם: "שיחקנו לא טוב היום. היו לנו דקות טובות, אבל מעטות מדי. היינו צריכים לקחת 3 נקודות בבית מול הקהל ולא עשינו את זה. שיחקנו מול קבוצה טובה ואנחנו ממשיכים הלאה. גם אם הינו נשארים במקום הראשון היינו צריכים לעבוד קשה, ועכשיו על אחת כמה וכמה נצטרך לתת פוש".

תגובות

טלספורט בפייסבוק