לדרבי חוקי ריאל משלו

ספרדית: מסתבר ש-10 שנים חיכו באתלטיקו לראות שינוי, זה כמעט קרה, אך בסופו של דבר היגוואין שירת את ה'בלנקוס' בניצחון 1:2 בדקה ה-96. ואן ניסטלרוי כבש והורחק

שבת 18 אוקטובר 2008
ןערכת TELESPORT
רבות דובר על הדרבי החם במדריד, בירת ספרד, בין האלופה ריאל מדריד לאתלטיקו מדריד. מסתבר שהמסורת תמיד מוכיחה עצמה, והאלופה השיגה ניצחו۟ בשיניים 1:2 ושמרה על המסורת מול אתלטיקו מדריד.

קרוב ל-10 שנים, אתלטיקו מדריד לא ראתה ניצחון על פני יריבתה הגדולה, והנה מסתבר שלא הרבה השתנה, כאשר בדקה הראשונה בלבד, רוד ואן ניסטלרוי שלח בעיטה שטוחה והכניע את ליאופרנקו והשקט ߠחל ב'ויסנטה קלדרון'.

הצרות של ה'קולקולנרוס' נמשכו, כאשר לואיס פראה, המגן הקולומביאני (30) הורחק רבע שעה מסיומה של המחצית הראשונה. מאזן השחקנים התאזן כאשר 9 דקות לאחר מכן, כובש השער, רוד ואן ניסטלרוי ביצע עבירה חמורה והורחק גם הוא בכרטיס אדום.

במחצית השנייה המתח נמשך, אתלטיקו מדריד חיפשה בקדחתנות את השער המצמק, אך כמעט וחטפה מהעבר השני. המזל עמד לרשותה בדקה ה-90 ממש. סימאו סברוסה הפורטוגלי שלח פגז בבעיטה חופשית ישירות לשער - 1:1 בקלדרון.

חשבתם שהסתיים?̠אז חשבתם. בתוך תוספת הזמן של המשחק, תחת לחץ אדיר של הקהל של אתלטיקו שהעביר הילוך ורצה לראות ניצחון, 

הבלם ההולנדי של אתלטיקו הייטינחה, הכשיל בחוסר אחריות ברחבה והשופט שרק לכדור עונשין. היגוואין הארגנטינאי בעט את הפנדל כמӕ גדול וליאופרנקו ראה כדור נוסף ברשת - 1:2 לריאל מדריד בדרבי מדהים כהרגלו. 

במשחק נוסף שנערך ב'הר היהודים' נפרדו אספניול ו-ויאריאל בתיקו ללא שערים.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק