2

מרקוס בראון סיכם במכבי תא

מרקוס בראון יצטרף מחר למכבי תל אביב וישחק כבר ביום חמישי מול ציבונה זאגרב. בראון הוא̠אחד הקלעים הגדולים באירופה, אך מעולם לא זכה ביורוליג. מכבי ניצחה במשחק אימון את עירוני ר"ג

יום ראשון 19 אוקטובר 2008
שלמה חסיד

 מרקוס בראון סיӛם במכבי תל אביב. הגארד האמריקאי בן ה-34 ינחת בערב החג בישראל כדי לחתום במכבי תל אביב והוא ישחק כבר ביום חמישי מול ציבונה זאגרב.

בראון לא יחליף בשלב זה אף אחד מהזרים של מכבי תל אביב, על אף העובדה שבקבוצה מאוכזבים מאוד מיכולתם של טרייĠסימונס ורודני ווייט.

בראון הוא מלך הסלים של היורוליג מאז היווסדה בשנת 2000 ונחשב לאחד הקלעים הגדולים ביבשת. 

בראון שיחק בפו-אורטז, לימוז', איתה זכה בגביע קוראץ', בנטון טרביזו, אפס פילזן, צסק"א מוסקבה, מלאגה ובעונה שעברה בז'לגיריס קובנה. הוא נבחר פעם אחת לחמישיית העונה של היורוליג ופעמיים לחמישייה השנייה. הוא מעולם לא זכה ביורוליג.

ללא בראון: מכבי מנצחת את ר"ג לפני ציבונה

מכבי תל אביב מתכוננת לקראת המשחק החשוב בפתיחת היӕרוליג מול ציבונה זאגרב, שיתקיים ביום חמישי הקרוב והשיגה ניצחון 75:91 במשחק אימון מול עירוני רמת גן באולם זיסמן.

זוהי אומנם לא הכנה מול קבוצה בכירה, אבל גם ניצחון כעת במצבה של מכבי תל אביב, הוא מצויין. הרבע הראשון היה לטובת מכבי שהוליכה ב-6 נקӕדות (18:24). ברבע השני רמת גן הצליחה להתקרב למכבי, אבל סימונס התעורר ירדה ביתרון 5 בלבד בהפסדה (39:44).

במחצית השנייה רמת גן המשיכה בהצמדות ליריבה, אך בסופו של דבר ליאור אליהו הצליח לתפוס כדורים מתחת לסלים והיתרון של מכבי צמח ל-14 בסיומו (60:74). הרבע האחרון כבר היה באמת לפרוטוקול בלבד ומכבי יוצאת לזאגרב מעט מאושרת.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק