אין החלטה בנושא הלפרין

בתום ישיבה בת שעתיים, החליטו ראשי מכבי תל אביב, לדחות את הדיון בנושא הלפרין עד לשבוע הבא. מזרחי: נפגשנו ועדיין לא החלטנו בנושא. . ג'ייסון וויליאמס חתם לשנתיים במכבי

יום ראשון 15 יוני 2008
שלמה חסיד

הנהלת מכבי תל אביב התכנסה היום (ראשון) יחד עם המאמן אפי בירנבוים, לדון בבקשתו
של יותם הלפרין להשתחרר ממכבי תל אביב. לראשי הקבוצה היה ברור כי שיחרורו של הלפרין,
יפגע אנושות בקבוצה מבחינה מקצועית והדבר הובהר היטב ע"י המאמן בירנבוים, שנכח גם הוא בפגישה.

כזכור, הלפרין ביקש ביום שישי האחרון להשתחרר ממכבי תל אביב, למרות שהוא חתום על חוזה לעונה נוספת תמורת 900 אלף דולר. ככל הידוע קיבל סוכנו, אריק קריין, מספר הצעות מקבוצות באירופה ובראשן אולימפיאקוס פיראוס, שמעוניינת בשחקן לחוזה ארוך טווח בסכומים שנעים בסביבות חצי מיליון יורו לעונה.

הלפרין הבהיר לראשי מכבי תל אביב, כי מדובר בהצעות קוסמות, שיכולות לסדר לו את כל החיים מבחינה כלכלית וכי לא ניתן לדעת כי גם בעוד עונה, יזכה להצעות כה גבוהות כמו עכשיו. הלפרין יעבור כנראה לאולימפיאקוס, שבעונה הבאה ראשיה אמורים לבנות קבוצה עם התקציב הגבוה באירופה, למעט אולי צסק"א מוסקבה, במטרה לנשל את פנאתינייקוס מתואר האליפות, לאחר שנים של שליטה של אוברדוביץ'. 

שמעון מזרחי, יו"ר מכבי תל אביב אמר לאחר הדיון הארוך: "נפגשנו עם יותם וסוכנו. עדיין לא החלטנו בנושא, נדון בכך בשבוע הבא". 

בינתיים: ג'ייסון וויליאמס חתם לשנתיים בהיכל נוקיה

בזמן השיחות בין יותם הלפרין למכבי תל אביב, סגנית אלופת אירופה מתחמשת לקראת העונה הבאה. הרכש הראשון הוא, ג'ייסון וויליאמס, הגארד ששיחק תחת הדרכתו של אפי בירנבוים, מאמנה החדש של הצהובים, הגיע להיכל נוקיה וחתם על חוזה לשנתיים. 

וויליאמס, שנבחר לחמישיית העונה, העלה את בני השרון לרמה מעל. בירנבוים הביא את וויליאמס למכבי, לאחר שהשחקן משמש כמעט בכל תפקיד אפשרי על הפרקט, למעט סנטר. 

ווילאימס העמיד מספרים של 16.5 נקודות למשחק, 4.7 ריבאונדים ו-3.1 אס'. הבעיה המרכזית אולי בשחקן, היא איבודי הכדור. אין כמעט משחק שג'ייסון וויליאמס לא מאבד כדורים. וויליאמס בעיקר עולה מן הספסל ומשנה את פני התמונה על המגרש, שחקן שמוערך על ידי מרבית מאמני הליגה ולא מעט קבוצות חיזרו אחריו. 

כזכור, בני השרון ניצחה בעונה הקודמת את מכבי תל אביב שלוש פעמים, ורק בפעם הקריטית, של חצי גמר הפיינל פור נפלו חניכיו של בירנבוים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק