0

ראמוס: הלחץ משפיע

חואנדה ראמוס, מאמן טוטנהאם, מודה שהוא מתחיל להרגיש את הלחץ לאחר פתיחת העונה האומללה, ולאחר ההפסד 2:1 מול סטוק סיטי.

יום שני 20 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
ציפיות רבות היו בתחילת העונה מטוטנהאם, לאחר שבעונה שעברה לקחה הקבוצה את גביע הליגה ולמרות העזיבה של הכוכב הגדול ברבאטוב למנצ'סטר יונייטד, אך לאחר 6 הפסדים מתוך 8 משחקים טוטנהאם כבר הגיעה עד תחתית טבלת הפריימר ליג ונראה שהיא מתחילה להתפרק. 

זהו מהפך גדול ומפתיע מקבוצה חזקה וטובה שהייתה בין חמש הקבוצות הראשונות בטבלה ולקחה את גביע הליגה כאמור, לקבוצה שנמצאת כבר עכשיו בתחתית הטבלה וממש לא רואה את האור בקצה המנהרה.

עתה המאמן חואנדה ראמוס, שהצליח מאӕד בקבוצתו הקודמת סביליה והגיע בקול תרועה רמה לוויט הארט ליין, יכול וצריך להתחיל לחשוש למקומו בטוטנהאם וחייב להראות להנהלה שהוא יכול להצליח עם הקבוצה.

ראמוס מודה לאחר המשחק הרע של קבוצתו באצטדיון בריטנߙה וההפסד לסטוק סיטי (2:1) כי הם התחילו את העונה בצורה גרועה מאוד ואומר: "בעונה שעברה לקחנו את גביע הליגה וכולם שמחו וברגע זה המצב קשה וכולם עצובים. אני מאוד מודאג מהמצב כי גם הלחץ מסביב לקבוצה מתחיל להשפיע על המערכת, אבל אני עובד קשה יום יום כדיȠשנוכל לצאת מהמצב הזה, ולא רק אני אלא כל מי שבמערכת, כי כל מי שבמערכת, כולל אותי, אחראי למצב הקבוצה, ככה זה כשמנצחים וככה זה כשמפסידים. כרגע כולם עובדים מאוד קשה כדי לשנות את המצב שלנו ואני מאמין שזה יקרה".

ראמוס הוסיף: "יש דברים שקשה להסביר בכדורגל, אבל היה לנו הרבה חוסר מזל שגרר פציעות, הרחקות וגם פנדלים שנפסקו לחובתינו. דבר נוסף זה שדווקא נגד הקבוצות הגדולות, כמו במשחק החוץ מול צ'לסי, אנחנו נראים הרבה יותר טוב, אולי כי השחקנים מגיעים יותר מחוייבߙם למשחק. נצטרך לשנות את זה כדי שיגיעו באותה מחוייבות גם למשחקים הפחות קשים על הנייר".

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק