גאידמק דרש אסיפת שחקנים

הבעלים הזועם ישוב בשישי לישראל, ויאסוף את השחקנים לשיחה. מקורב לגאידמק: "הא ברוסיה ומרגיש שנתן להם הכל, והם בגדו בו"

יום רביעי 22 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק מקדים במעט את שובו לישראל מרוסיה. גאידמק מתוכנן לנחות בחזרה ביום שישי, או בשבת לפנות בוקר. בשיחה אתמול בלילה עם ראשי המועדון, דרש גאידמק להפגישו עם השחקנים לאסיפה מיוחדת.

מקורב לגאידמק סיפר: "ארקדי זועם ומרגיש שהשחקנים ממש בגדו בו. כולם מכירים את סיפור מיליוני השקלים שהוא גייס עבורם, וכדי שבית"ר ירושלים תופיע בהרכב החזק ביותר. מהדברים שראה מרוסיה ושמע מאנשיו, שום שחקן לא השקיע במשחקים האחרונים את הנשמה. אין סۤק שגאידמק במפגש השלישי עם השחקנים כבר לא יגיע להתנצל או לתת גיבוי". 

עוד קודם לכן, שחקני בית"ר 'נשטפו' באסיפה

לפני האסיפה המיועדת עם הבעלים, שחקני בית"ר "זכו" לאסיפת קבוצה מיוחדת בבי۪-וגן, בניהולם של המאמן ראובן עטר והיו"ר איציק קורנפיין. עטר דיבר בשקט והשחקנים השפילו את ראשם כשדיבר על היכולת האפסית במשחק האחרון. 

עטר היה ביקורתי כלפי כולם וטען כי לא ראה יכולת כה עלובה, כאשר שריקת הסיום של השופט היתה הדבר המרענן היחידי במשחק. המאמן דרש לחזור למשחק שוטף ונלהב כבר בשבת, במשחק החוץ באשדוד.

יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, היה דרמטי יותר בהתבטאויותיו. היו"ר הבהיר כי הוא זה שיטפל בכל עבירות המשמעת, שהן השורש הרע בקבוצה.

קורנפיין שוחח עםȠגאידמק, שהבהיר שהוא דורש מהשחקנים שלא לדבר על התפרקות ולא להשמיע אמירות שיוצאות מהבטן בתקשורת. לדעתו, האמירות שנשמעו לאחר המשחק האחרון אינן נכונות ובעבר היו מצבים קשים יותר והמצב אינו דרמטי כפי שמתואר בתקשורת.

מספר שינויים מתוכננים, כשההמתנה היא לחזרתו של גאידמק מרוסיה. שני המשחקים הקרובים של בית"ר הם מול מ.ס. אשדוד של האקס יוסי מזרחי ומול הפועל ת"א.

תגובות

טלספורט בפייסבוק