יום שחור לטניס הישראלי

היום החל בהפסדם של צמד הטניסאים הישראלים, אנדי רם ויוני ארליך, והמשיך בהפסד נוסף של שחר פאר בסיבוב הראשון באיסטבורן. שחר הפסידה בשתי מערכות 6:2, 6:2נגד פטרובה הרוסיה. גם הראל לוי פישל

יום שני 16 יוני 2008
מערכת TELESPORT
היום השחור של הטניס הישראלי נמשך, איך לא אצל שחר פאר. הטניסאית הישראלית הבכירה נכנעה בפעם הרביעית ברציפות בסיבוב הארשון והפעם 6:2, 6:2 באיסטבורן מול פטרובה. 

לאחר שהחליפה מאמנים, שחר פאר החלה טורניר בסבב העולמי באיסטבורן (סך פרסים 600 אלף דולר). שחר פאר לא צלחה מול המתחרה הראשונה בסיבוב הראשון, לנאדיה פטרובה הרוסיה, והפסידה 6:2, 6:2 בשתי מערכות. 

רם וארליך הודחו מנוטינגהאם

 אנדי רם ויוני ארליך הודחו היום בסיבוב הראשון של טורניר נוטינהגאם (סך פרסים של 370 אלף דולרים).

הצמד הפסיד לפול הנלי וטוד פרי בשלוש מערכות. רם וארליך ניצחו בקלות 2:6 את המערכה הראשונה, אך בשנייה הפסידו 6:4. על פי החוק בטורניר לא נערכה מערכה שלישית וההכרעה נקבעה בשובר שיויון, בו הפסידו אנדיניוני 10:7.

 דודי סלע (64 בעולם) הודח בסיבוב הראשון של הטורניר, אחרי שהפסיד לאנדראס ספי האיטלקי (30 בעולם) 3:6, 6:4, 7:5.

נועם אוקון ניצח היום בסיבוב הראשון של מוקדמות ווימבלדון. אוקון ניצח את הבריטי קנת סקופסקי 4:6,2:6 ובסיבוב השני הוא יפגשו את פרדריקו גיל הפורטוגלי. עוד במוקדמות ווימבלדון: הראל לוי, המחבט מספר 2 של ישראל הפסיד גם הוא 6:2, 7:5 מול הקנדי פרדריק נימייר (246) וכעת נותר לו את טורניר הזוגות באנגליה.

ציפי אובזילר הפסידה בסיבוב המוקדמות האחרון בטורניר איסטבורן לבולגריה צבטאנה פירוקובה 6:4, 6:0.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק