רק נקודה בבית לזניט

זניט שיחקה טוב טוב יותר מבאטה, אך בסופו של יום לקחה רק נקודה אחת והתרחקה מאוד מהשלב הבא. נאחיצ'יק העלה את הבלארוסים ליתרון (52), פאתיח טקה איזן (80)

יום שלישי 21 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
מחזיקת גביע אופ"א זניט סנט. פטרסבורג והקבוצה שהדהימה בעונה הקודמת את אירופה, גם ביכולת וגם בתוצאות לא מצליחה לשחזר את תוצאות העונה הקודמת בליגת האלופות.

זניט פתחה את גם דרכה בליגת האלופות עם יכולת לא רעה, אך היכולת לא באה לידי ביטוי בתוצאות בינתיים - הפסד חוץ ליובנטוס (1:0) משער ענק של דל פיירו והפסד בית לריאל מדריד (2:0) השאירו אותה במקום האחרון עם 0 נקודות.

הערב אירחה זניט את באטה בוריסוב הקטנה והיתה חייבת לקחת שלוש נקוۓות כדי לשמור על סיכוי טוב לעלות לשלב הבא. כרגע זניט רק עם נקודה אחת אחרי שלושה מחזורים והיא כבר לא תלויה רק בעצמה. במשחק הבא היא תארח את יובנטוס במשחק בו תוכל לחזור אולי לתמונה.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

בדקה ה-10 הזדמנות ענקית לזניט - ארשבין העלה כדור טוב לרחבה מאגף ימין, אך פתיח טקה הטורקי מצא רק את הקורה בנגיחה.

בדקה ה-17 זכתה זניט בכדור קרן - ארשבין סובב כדוߨ נהדר שחלף על פני ורמקו שוער באטה, אך בלם בלארוסי היה במקום כדי להרחיק את הסכנה.

בדקה ה-19 כמעט הלם בסנט.פטרסבורג - רודיונוב הבלארוסי פרץ מימין ובעט טיל שהכניע את מלאפייב השוער הרוסי, אך נעצר בקורת שערו.

בדקה ה-28 משקוף נוסף ! ארשבין מצא את פאתיח טקה שבעט טיל והפעם מצא את המשקוף. הכדור ירד מהר לכיוון הדשא ושחקני זניט טענו שעבר את קו השער, אך השופטים לא קיבלו את טענותיהם ובצדק. חוסר מזל גדול לטורקי בפעם השניה במשחק.

בדקוӪ האחרונות של המחצית הראשונה לא נרשמו אירועים מיוחדים, המחצית הסתיימה ב-1:2 לניט בקורות ומשקופים אך ללא שערים.

מחצית שניה

דקה 48 -
מבצע אישי גדול של ארשבין הסתיים עם בעיטה שלו מ-6 מטרים אך דווקא טקה חברו לקבוצה עמד בין הכדור ובין השער ומנע את הגול.

דקה 52 - גול ! נחאיצ'יק שהחליף את סטאשביץ בפתיחת המחצית השניה הפך את החילוף של מאמנו לחילוף גדול כאשר פרץ אל תוך הרחבה של זניט והקדים את כל ההגנה הרוסית כדי לעלות את קבוצתו ליתרון מדהיםȬ בניגוד למהלך המשחק, 0:1 לבאטה בוריסוב !

בדקה ה-63 
העלה ארשבין קרן חדה משמאל, ורמקו הרחיק לא טוב לרגליו של שירוקוב הרוסי שבעט טיל שטוח מ-13 מטרים אך ורמקו ירד מצויין לכדור וקלט.

דקה 80 - גול ! פאתיח טקה שפגש פעם אחת את המשקוף ופעם אחת את העמוד, סוף סוף פגש גם את הרשת. הטורקי קיבל כדור ברחבה, עצר על החזה כמו גדול, הסתובב ובעט טיל פנימה, 1:1 מוצדק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק