2

מרוצים מהנקודה

רובי קין מרוצה מהנקודה במדריד מול אתלטיקו. רפא בניטז: "לא מודאג מהפציעות". פפ גוארדיולה לאחר ההצגה של שחקניו בבאזל: "חייבים להמשיך לעבוד קשה".

יום חמישי 23 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
ליברפול חזרה מרוצה מתוצאת התיקו ב"ויסנטה קלדרון" במדריד, מול המארחת אתלטיקו.
חלוצה של האדומים רובי קין שכבש את שערו הראשון בליגת האלופות, ואת השער היחיד של חניכיו של רפא בניטז במשחק אמר לאחר המשחק: "אנחנו שמחים מהנקודה. אמנם במחצית הראשונה שלטנו במשחק והגענו למספר הזדמנויות, אבל ידענו שבמחצית השנייה אתלטיקו תלחם בשביל להשיג את השיוויון".

קין מספר על התחושה לאחר שער השיווין של סימאו הפורטוגלי של אתלטәקו: "אתלטיקו השיגה את השיוויון ולאחר מכן הם הגיעו לעוד מספר הזדמנויות לנצח את המשחק, כך שבסופו של דבר אנחנו חייבים להיות מרוצים מהנקודה".

רובי קין ושני שחקנים נוספים של ליברפול, הקפטן סטיבן ג'רארד והקשר הספרדי צ'אבי אלונסו סבלו מפציӢות במהלך המשחק, על כך הגיב המאמן רפא בניטז: "שלושת השחקנים שנפצעו סבלו מעייפות, אני לא חושב שהפציעות שלהם רציניות. לרובי קין יש מתיחה קטנה בשריר, ג'רארד בסדר הוא רק סבל מעייפות, ואלונסו חטף מכה בברך אבל הוא בסדר".

גוארדיולה ߜא מסתנוור מהצגת חניכיו

באופרה אחרת לגמרי ברצלונה הלוהטת חגגה באיצטדיונה של אלופת שוויץ פ.צ באזל, מאמנה של ברצלונה פפ גוארדיולה מנסה להשאיר את שחקניו על הקרקע לאחר הניצחון הגדול: "אסור לנו להתבלבל בעקבות נצחון בתוצאה כה גבוהה, אנӗנו חייבים להמשיך לעבוד קשה. זה בסך הכל עוד ניצחון חשוב שיעזור לקבוצה בעתיד".


תגובות

טלספורט בפייסבוק