הכל אפשרי

קווין גארנט לא ידע את נפשו מרוב אושר לאחר הניצחון הענק של הסלטיקס, הלילה מול הלייקרס. ריברס: אמרתי לשחקנים שההגנה תביא אליפות

יום רביעי 18 יוני 2008
מערכת TELESPORT

חגיגה גדולה הייתה הלילה בבוסטון כאשר הסלטיקס זכו באליפות ה-17 שלהם אחרי ניצחון משכנע על הלוס אנג'לס לייקרס 92:131. הירוקים נתנו משחק מושלם ולא איפשרו ללייקרס להשוות את הסדרה.

מי שהיה נרגש במיוחד לאחר הניצחון הוא קווין גארנט שפרץ בדמעות עם הסיום וצרח: "הכל אפשרי, הכל אפשרי. אני על גג העולם".  מאוחר יותר אמר גארנט: "זאת הרגשה שקשה לתאר. כמו ביריון שמציק לך כל יום בבית הספר, אתה קם בבוקר ומחליט לשים לזה סוף וברגע שהוא מנסה לפגוע בך אתה מפרק אותו ויודע שהוא לא יחזור".

מאמן בוסטון, דוק ריברס, גילה את הסוד לניצחון: "אמרתי לשחקנים שבשביל להיות אלופים צריך לשחק הגנה. זה הגיע להם, הם נתנו עונה מדהימה. אמש במטוס דיברתי עם פול והבנו שאת המשחק הזה תנצח ההגנה. בסיום המשחק הודנו אחד לשני. שיחקנו מושלם הן בהגנה והן בהתקפה".

פול פירס, ה-MVP של הסדרה: "אני מרגיש כמו בחלום. זה היה מסע ארוך ועשינו עונה נהדרת, כל השחקנים. אני כל כך שמח עבור העיר בוסטון, היו לנו שנים קשות יחדיו אך האוהדים מעולם לא נטשו. היה לי ברור שעם שחקנים טובים לצידי אוכל לפרוח. זהו רגע מתוק ואנצור אותו בליבי".

ריי אלן ריגש את העיתונאים כשסיפר: "בבוקר שלפני המשחק החמישי בסדרה, בני אובחן כחולה סכרת. אלו היו ימים קשים עבורי, אבל ידעתי ואני ממשיך להאמין שהסוף הוא טוב. נראה איך הגוף שלי יספוג את הימים הקשים האלו. זה רגע גדול בחיים של כולנו". 

לגבי המשחק הוסיף אלן: "נתנו היום משחק מצויין והוכחנו שאנחנו הקבוצה הכי טובה השנה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק