0

יהיה למכבי קשה בזאגרב

נבן סאפחיה, המאמן הקרואטי שאימן את מכבי לפני שנתיים,#מנתח בראיון מיוחד ל-teleport את המשחק הצפוי לה הערב מול ציבונה. ספאחיה מדבר על מכבי החדשה ומבכה על פרידה מפנאן וניקולה ווצ'יץ

יום חמישי 23 אוקטובר 2008
שלמה חסיד
 אחרי אין ספור משחקי הכנה בהם בעיקר הפסידה, מכבי ת"א תפתח הערב (18:30) את עӕנת היורוליג שלה עם משחק לא פשוט מול ציבונה זאגרב, בחוץ.

מי שמכיר היטב את שתי הקבוצות שתשחקנה הערב הוא המאמן הקרואטי נבן ספאחיה, שאימן את מכבי ת"א לפני שנתיים, וזכה עימה באליפות האחרונה שלה. 

ספאחיה̠ניסה לנתח את הסיכויים של מכבי לנצח הערב ואמר בראיון בלעדי ל-telesport: "מצפה למכבי משחק קשה. זה לא אידיאלי לפתוח את היורוליג דווקא במגרש של ציבונה שהוא מגרש ביתי מובהק" 

זה עוד נחשב מגרש כל כך ביתי?

"הקהל בו יושב ממש על הפרקט ומכניס טירוף בשחקנים. האולם על שם דראז'ן פטרוביץ' הוא אחד הביתיים באירופה וציבונה תעשה שם חיים קשים לכל יריבה שתגיע" .

למרות הביתיות של ציבונה, ספאחיה לא פוסל ניצחון צהוב בזאגרב: "בכל זאת מӛבי מסוגלת לנצח שם, למרות שזה בטח לא יהיה בהפרש גבוה". 


ממה שראית, מה אתה אומר על מכבי?

"מכבי בנתה סגל די טוב, אבל ייקח לו זמן להתחבר. בשנתיים האחרונות מכבי ממציאה את עצמה מחדש כל שנה. אין מהȠלעשות, דברים כאלה לוקחים זמן". 

שוב מכבי צירפה שחקן ממש לפני פתיחת המשחקים

"הצטרפותו של בראון עשויה להוריד לחץ מארויו ומכבי עשויה להגשים את המטרות שלה העונה אם יהיה שקט וזמן". 

נעשו טעויות בקיץ?

"חבל שניקולה וויצ'יץ ומוני פנאן, שניים מאבני היסוד של מכבי לא נמצאים במערכת, אבל עדיין זו מערכת חזקה ואין לי ספק שגם השנה, מכבי תדבר חזק באירופה".

צילום: maccabifans

תגובות

טלספורט בפייסבוק