0

פוטר הפיזיותרפיסט של אתלטיקו

ולמה זה מעניין? הפיזיותרפיסט ארב בסיום הדרבי לשוער היריבה וביקש את חולצתו, בשביל אתלטיקו זה כבר היה יותר מדי - והפיזיותרפיסט פוטר

יום חמישי 23 אוקטובר 2008
ליאור מיוחס
הרבה דברים ראינו בדרבי של מדריד בשבת האחרונה. שער לאחר פחות מדקה, 2 כרטיסים אדומים, שער ۩יוויון בדקה ה-90 ושער ניצחון בפנדל בדקה ה-96.

חדי העין מבינינו, ראו בסיום המשחק דבר לא שגרתי נוסף, קסיאס יורד לחדרי ההלבשה עם פרצוף מבוהל ואחוז הלם, כאילו היה זה הוא שספג בדקה ה-96 והפסיד. היום מפרסם 'מארקה' הספרדי את הסיפור העומד מאחורי התמונות.

אם מיד בתום הדרבי הביתי של אתלטיקו מול ריאל היה נערך סקר בין אוהדי ואנשי אתלטיקו והשאלה הייתה: מה הדבר שהכי הטריד אותך בהישמע שריקת הסיום? סביר להניח שהתשובה הייתה - ההפסד, אם לא ההۤסד, אז השער בדקה ה-96 שהביא להפסד... אז זהו - שלא.

הפיזיותרפיסט של אתלטיקו, סבסטיאן טרויולס, היה אף הוא מוטרד, אבל לא ממצבת הפצועים הלא נגמרת של קבוצות, לא מצמד ההפסדים הכואבים לברסה וריאל ולבטח לא מההפסד בתוספת הזמן ליריבה השנואה מעבר לכביש.

אדון טרויולס המתין בדקות הסיום לשוער ריאל איקר קסיאס, כדי לבקש את חולצתו.
מיד בהשמע שריקת הסיום, במקום לתפוס את הראש על הפנדל של היגוואין, התנפל הפיזיותרפיסט, כמו אחרון אוהדי ߨיאל על השוער בתחנונים לקבל את חולצתו, השוער ההמום נראה נותן את חולצתו לטרויולס.

גישתו של הפיזיותרפיסט צרמה לאנשי אתלטיקו שצפו במחזה והטיחו בו האשמות קשות עוד בזמן הארוע, גם הם חשבו שזה לא הזמן הטוב ביותר לבקש משוער היריבה את חולצתו, אחריȠהפסד כואב, בבית ועוד ליריבה הנצחית. בנוסף, איש אתלטיקו אף טרח להתנצל בפני קסיאס, בעוד טרויולס עט על השוער.

בשביל המנהל הספורטיבי של אתלטיקו, שלא מכבר תישאל את טרויולס בנושא מצבת הפצועים הלא נגמרת של הקבוצה, התקרית הייתה כבר יותר מדיĠולמרות ההכחשות מצד אתלטיקו, הוא קיבל החלטה לפטרו עקב הארוע. כנראה שלא מספיק להיות "לא חכם", צריך גם לעשות זאת עם טאקט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק