מינוי ברקוביץ' לנערים בספק

אחרי שהבהיר שימשיך לפרשן ברדיו, יפתח ברקוביץ' בית ספר לכדורגל בנשר. חשש בהתאחדות: מינויו של אייל ברקוביץ' יעורר מהומה בשבוע הבא, כמו גם חשש להתקפה תקשורתית בעקבות שלל התבטאויות שלו

יום רביעי 18 יוני 2008
דורון ברגר
 ביום שלישי הבא אמורה מזכירות ההתאחדות לכדורגל לאשר את מינויו של אייל ברקוביץ' כמאמן נבחרת נערים א'. 

בימים האחרונים מודים בכירים בהתאחדות כי מינויו של ברקוביץ' הופך להיות בעייתי מיום ליום, למרות ההתעקשות של היו"ר, אבי לוזון, למנות את שחקן העבר ופרשן ההווה לתפקיד.

ברקוביץ' כבר הדגיש בפני ראשי ההתאחדות כי הוא מתכוון להמשיך ולפרשן בתוכנית הרדיו "ספורט 99", אשר משודרת בתחנת הרדיו של ארקדי גאידמק. 

ברקוביץ' גם התראיין לפני מספר ימים וטען כי הוא לא מצטער על כך שתקף את מאמן הילדים של מכבי הרצליה, דני עציוני.

היום (רביעי) הדהים ברקוביץ' את ראשי ההתאחדות כשחתם בעיריית נשר כמנהל המקצועי בבית הספורט לכדורגל בעיר. 

בכיר בהתאחדות אמר: "לוזון נחוש למנות את ברקוביץ', אבל מדובר בעניין בעייתי יותר מדי. ברקוביץ' לא אימן מעולם והוא כנראה לא מבין את מהות התפקיד שלו. בכל מקרה, גם אם הוא ימונה, אין לי ספק שבתוך מספר שבועות עד מספר חודשים הוא יתפטר או יפוטר. ברקוביץ' לא יכול לעשות תפקיד ממלכתי. זה פשוט לא באופי שלו".

ראשי מכבי נתניה סיפרו כי מספר הורי נערים במועדון פנו אל נציגי הקבוצה וביקשו לדאוג לכך שברקוביץ' לא ייאמן את נבחרת הנערים. בכל מקרה, בנתניה מתכוונים להבהיר לראשי ההתאחדות כי המינוי לא מקובל עליהם. יש לציין כי לנתניה אין נציג במזכירות ההתאחדות כך שאין נציג קבוצה שצפוי להצביע בעד או נגד מינויו של ברקוביץ'.

צילום: ביתר.נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק