ועכשיו. ללמוד את הלקח

אבי לוזון צריך להבין שאת מה שהוא עשה ביום חמישי, הוא עשה באיחור של שבועים. המלצה עבורו: לברך את ברכת הגומל, על כך שלא הסתבך הרבה יותר בעקבות המינוי
שנמנע

יום חמישי 19 יוני 2008
דורון ברגר

אם יש דבר שאי אפשר לומר על אבי לוזון,  זה שהוא חסר ניסיון בניהול, בכדורגל, בעסקים או בעסקנות. ללוזון יש המון מהידע בכל התחומים הנ"ל ולכן, האכזבה והתמיהה הרבה מהתנהלות שלו בשבועות האחרונים.

אבי לוזון עשה את כל הטעויות האפשריות בשבועיים האחרונים. העובדה כי לוזון לא פסל
מיד  את המינוי של גיא לוזון למאמן נבחרת הנוער, הייתה בעוכריו. אולם התקשורת עשתה את שלה, וגיא לוזון ידע שלאמן את בני יהודה, זו הרפתקאה הרבה יותר נחמדה.

המינוי של איל ברקוביץ', היה חלק מעסקת חבילה של לחצים גדולים שהופעלו על  אבי לוזון
ע"י מקורבים שונים. עדיין אי אפשר לספר הכל, אבל ניתן להניח שאם ברקוביץ' היה ממונה,
זה רק עניין של זמן עד שחלק מהלחצים היו נחשפים, נציגי מבקר המדינה היו מופיעים שוב ברחוב אבא הלל 299, כדי לבקש הסברים איך יכול להיות שאדם שחי מכספי ציבור משמש גם בעבודות פרטיות.

איל ברקוביץ' יכול לספר לנצח בתחנת הרדיו של ארקדי גאידמק על הכדורגל האנגלי המפואר ועל הקריירה המזהירה שלו. כל זה לא רלוונטי.

ברקוביץ' לא יכול, לא יכל וספק אם יוכל בעתיד הקרוב לאמן קבוצת כדורגל, בטח ברמה הלאומית. ברקוביץ' גם לא הבין לאיזו צרה הוא מכניס את עצמו. הוא כנראה לא מכיר את החוק בישראל ולא מבין שכמאמן נבחרת נערים אי אפשר לסכם דבר עם השחקנים, כולם קטינים והכל רק באמצעות ההורים.

עכשיו תארו לכם את אבא של שחקן בן 15 מיוקנעם או אבא של שחקן ספסל מבקש מברקוביץ' הסברים בשעת ערב מאוחרת. תסמכו על ברקו שזה היה נגמר במשהו כמו טריקת טלפון.

ברקוביץ' מסוכסך עם הבעלים של מכבי נתניה. הוא התבטא השבוע נגד המנג'ר של מכבי תל אביב. הוא עובד אצל הבעלים של בית"ר ירושלים, הוא מעריץ חסר תקנה של אלי גוטמן. כל כך הרבה אינטרסים ואבי לוזון אחד שלא ראה כלום. עכשיו אבי לוזון צריך ללמוד מהלקח. טוב הוא עשה כשעשה לפרשה הזו סוף.

עכשיו צריך למנות למאמן הנערים אישיות מכובדת בהחלט. כזו שתכבד את המעמד והתפקיד. ולוזון? כדאי לו שיברור את החברים מעט טוב יותר ויזכור מי אלו שתמכו בו כל הדרך לתפקיד היו"ר ולא אלו שמנצלים אותו ואת התכונה הנוספת שגילנו על לוזון ולא ידענו עליה, זו התמימות.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק