אוהדי רומא תקפו השחקנים

כ-50 אוהדי רומא, התאספו הבוקר ליד מגרש האימונים של הקבוצה וזרקו ביצים על השחקנים, במחאה על היכולת העלובה של הקבוצה והתבוסות שלה בליגה. אקווילאני על הכוונת של הופנהיים

יום שני 27 אוקטובר 2008
אסף בילגורי

רומא, סגנית אלופת איטליה למי ששכח, נמצאת באחד מהמשברים הגדולים ביותר בתולדות המועדון. התבוסה אתמול 3:1 לאונדינזה בליגה, היתה הקש ששבר את גב הגמל מבחינת אוהדי הג'יאלורוסי והבוקר כמӔ מהאולטראס של רומא כבר לא יכלו להבליג ועשו מעשה.

"הסקיי ספורט" האיטלקי מדווח שקבוצה של 50 מאוהדיה הפנאטיים של הקבוצה הסתננו לתחתם האימונים, כשהם מצויידים בביצים וחפצים, במטרה לגרום לחורבן במתחם האימונים של הקבוצה ולגרום לזעזוע.
č
האוהדים הסתננו מעל גדרות המתחם והחלו לזרוק ביצים על רכבי השחקנים וריססו גראפיטי על החומות מסביב למגרש. אוהדי רומא תקפו גם מילולית את השחקנים בקריאות: "תתחילו לעבוד, תתביישו לכם, חבורה של עצלנים אתם מביישים את המועדון".

מחאת Ӕאוהדים הגיעה בעקבות התצוגות המבישות של רומא העונה, שממוקמת בתחתית הסרייה א', רק 2 נקודות מעל המקום שממנו יורדים לליגה השנייה.

רומא הפסידה במחזור הליגה אתמול 3:1 באונדינזה ובמחזור הקודם הושפלה בביתה 4:0 ע"י אינטר האלופה. אוהדי הקבוצה דרשו מראשי המועדון לקרוא לקפטן פרנצ'קו טוטי שייצא אליהם וייתן הסברים, אולם הם נענו בשלילה. הנהלת הקבוצה נאלצה להזמין את המשטרה, שמנסה להשליט סדר במקום.

הופנהיים בעקבות אקווילאני

הופנהיים הקטנה, שעלתה העונה לליגה הראשו۠ה בגרמניה, דוהרת בצמרת, מדהימה  את כל אירופה ובמחזור האחרון הביסה 0:3 את המבורג והתמקמה לה בראשות הבונדסליגה.

לנשיאה של הופנהיים, דיטמאר הוף נפתח התיאבון והוא כבר מכוון לליגת האלופות ורוצה לחזק את קבוצתו בינואר.

השם החם שעולӔ כמועמד לחיזוק של הקבוצה המפתיעה באירופה הוא אלברטו אקווילאני, קשרה של רומא ונבחרת איטליה.

הוף אישר את ההתעניינות ואמר: "אקווילאני שחקן גדול ואני מאוד רוצה אותו בקבוצה שלי. נגיש לרומא הצעה רישמית ונראה מה יהיה. המטרה שלי היא לשחק בעונה הӑאה בליגת האלופות ולנצח שם  את יובנטוס".

כדי להנחית את אקווילאני בהופנהיים, הוף יצטרך להגיש הצעת ענק לרומא, אחרי שהשחקן דחה בקיץ הצעות מפתות מאינטר ויובנטוס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק