רונאלדו צריך להיות בריאל

זינדין זידאן, הקוסם לשעבר של ריאל מדריד ממליץ לכוכב פורטוגל לעבור לסנטיאגו ברנבאו: אם הוא רוצה, הוא ישחק שם. לגבי היורו: ארשבין צד את עיניי. ומה לגבי העתיד? אני אחזור לכדורגל

יום ראשון 22 יוני 2008
אייל כהן
השמועות לגבי עזיבתו של הפנומן הפורטוגלי, כריסטיאנו רונאלדו, שנחשב לשחקן הטוב בעולם, לכיוון הקבוצה שנחשבת הטובה בעולם, ריאל מדריד, תופס תאוצה. הצרפתי הבינלאומי ושחקן ריאל מדריד בעברו, זינדין זידאן, מברך על המהלך ומקווה לראות זאת עוד השנה. 

אם לכריסטיאנו רונאלדו יש עדיין ספקות לגבי עזיבת מנצ'סטר יונייטד, אלופת אירופה ואלופת אנגליה, לכיוונה של אלופת ספרד, אז הנה צץ לו גורם נוסף שמחזק את הדילמה. 

זינדין זידאן, שהגיע לריאל מדריד בעונת 2001 והיה שותף לגביע האלופות ב-2002, כבש 34 שערים במהלך 155 משחקים בסנטיאגו ברנבאו ונחשב לקוסם הצרפתי של תחילת המיליניום, התייחס לעסקה המתגבשת: "אם כריסטיאנו יגיע למדריד, זה יהיה מהלך אדיר. 

"הם (ריאל) מוכנים לשלם מחיר אדיר, אפילו יותר ממה ששילמו לי בזמנו ואז ייתכן כי הצל שלי יעלם תחתיו במידה והוא יהיה שחקן ריאל מדריד." אמר זידאן, שפרש בעונת 2006 ועדיין לא נמצא מחליף ראוי לאלופת ספרד. 

זידאן המשיך להחמיא לרונאלדו: "הוא נתן עונה מדהימה, גם בליגה וגם בליגת האלופות. גם לא משנה העובדה כי פורטוגל הודחה על ידי גרמניה בשלב רבע הגמר, כי היריבה הייתה מצויינת. הוא לא צריך לחשוש ממה שקורה בריאל והמהפכה שבדרך, הם תמיד מחפשים שחקנים טובים. עכשיו הכל תלוי בו, אם הוא רוצה לשחק שם, הוא ישחק שם". 

ומה בקשר לזידאן? אז הצרפתי ה"מובטל" רוצה לחזור לעסקי הכדורגל. בינתיים לגבי היורו זידאן משבח בעיקר את קשר נבחרת רוסיה, ארשבין, שצד את עיניו: "כאשר אתה רואה את מספר 10, אתה נהנה. מה שהוא עושה בשלב הזה אפילו יותר מסובך מגביע העולם, זהו הטורניר הגדול הראשון שלו. הוא שחקן אדיר, אני נהנה מכל רגע." סיכם זידאן את החוויות מהיורו. 

בימים אלו זידאן מנהל דרך חברת "אדידס" ילדים בקלינקה, והמטרה העיקרית כרגע,  היא לחזור לכדורגל בכל דרך, השאלה איפה ובאיזו צורה נראה אותו. ימים יגידו...

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק