סלע הושפל בווימבלדון

דודי סלע, המחבט מספר 1 של ישראל הפסיד בשלוש מערכות לבלגי, רוצ'וס. פאר ואזרנקה ניצחו בזוגות ואילו הראל לוי הפסיד גם הוא בזוגות מוקדם יותר.אנדיוני חזרו מפיגור של 0:2, אך המשחק הופסק במערכה החמישית

יום שני 23 יוני 2008
מערכת TELESPORT

דודי סלע המחבט מספר 1 של ישראל, הפסיד בסיבוב הראשון של ווימבלדון לאוליבר רוצ'וס הבלגי בשלוש מערכות 6:4, 7:5, 6:4 וסיים את דרכו בטורניר. בנוסף לכך ההפסד הערב של סלע ימנע ממנו את ההשתתפות בביג'ין.

דודי פתח היטב את המערכה הראשונה וניצח במשחקון הראשון אך הבלגי לא נשבר והפך את התוצאה ל-1:3, סלע הפגין אופי והפך את התוצאה ל-3:4 , לצערו של המחבט מספר 1 של ישראל, הבלגי לא ויתר וניצח שלושה משחקונים ברציפות בדרך לניצחון במערכה הראשונה.

המערכה השנייה התחילה כמו הראשונה בו סלע הוליך במשחקון הראשון, אך רוצ'וס הפך את התוצאה ל-1:3, סלע שוב לא נשבר והפך את התוצאה ל-3:4 אך שוב לא עמד בלחץ והפסיד בסופו של דבר 5:7 במערכה השנייה.

המערכה השלישית הייתה העתק של שתי המערכות הקודמות בהן דודי ניסה לתת פייט ליריבו, אך קרס במשחקונים האחרונים, הישראלי הפסיד 6:4 וסיים את דרכו בטורניר היוקרתי.

בעקבות ההפסד הפסיד סלע את ההזדמנות האחרונה שלו להשיג כרטיס לאולימפיאדה.

להראל לוי היו לא מעט תקוות להצליח בטורניר ווימבלדון במשחקי הזוגות. אולם היום, הוא ובן זוגו לטורניר, גי'ם תומאס, פתחו את טורניר ווימבלדון בהפסד בזוגות לויקטור טרויקי ויאנקו טיפסרביץ' 3:6 1:6 3:6.

רוז'ה פדרר התחיל  את משחקיו בווימבלדון באופן חלק בניצחון  3:6, 2:6, 2:6 על  דומיניק הרבאטי הסלובקי.

הטניסאית מספר 1 של ישראל, שחר פאר וויקטוריה אזרנקה הבלרוסית ניצחו אחר הצהריים את צמד הצ'כיות בשתי מערכות 5:7, 4:6 והעפילו לסיבוב הבא במסגרת משחקי הזוגות של טורניר ווימבלדון.

המדורגות 6 בטורניר, הצליחו לתת 78 הגשות ללא מענה בעוד שהצ'כיות הצליחו רק ב- 66 פעמים להכניע את פאר ואזרנקה, בנוסף לכך הצ'כיות ביצעו 17 טעוית כפולות במהלך המשחק, עובדה שסללה את הניצחון לפאר ואזרנקה.

 אנדיוני חזרו מפיגור של 2:0 מול הצמד האמריקאי, דיויד מרטין וסקוט ליפסקי והצליחו להשוות את התוצאה ל-2:2, במערכה החמישית המשחק הופסק במצב של 8:8 במשחקונים, המשחק צפוי להימשך מחר. 

המערכה הראשונה התחילה ברגל ימין מבחינתם של המדורגים 3 בטורניר, אנדיוני ניצחו את המשחקון הראשון ושמרו על חבטת ההגשה עד המשחקון העשירי. האמריקאים הצליחו לשבור את הישראלים במשחקון ה-11 בו ניצחו ועלו 5:6 בדרך לניצחון 5:7 בסיומה.

אנדיוני פתחו טוב את המערכה השנייה, אך שוב איבדו את חבטת ההגשה במצב של 3:2 ומאותו רגע מצאו עצמם רודפים אחר האמריקאים בדרך להפסד 4:6 במערכה השנייה.

המערכה השלישית החזירה קצת את הצבע לפניהם של אנדיוני, הצמד הישראלי שמרו לאורך כול המערכה על מכת ההגשה ואף השכילו לשבור אותה במשחקון השמיני, ועלו ל- 3:5 בדרך לניצחון במערכה השלישית 4:6.

במערכה הרביעית, הצמד הישראלי חזר למשחק והשווה את המערכות ל-2:2, האחרונים שברו את מכת ההגשה של האמריקאים במשחקון השלישי בדרך לניצחון במערכה הרביעית 3:6.

במערכה החמישית כול זוג שמר על מכת ההגשה שלו, בדרך ל-8:8, אך המשחק הופסק ויחודש רק מחר.


תגובות

1

טלספורט בפייסבוק