החתמה אוסטרלית לרמהש

האוסטרלית ארין פיליפס תשחק בעונה הקרובה באלקטרה רמת השרון. אורנה אוסטפלד: היא שחקנית שתתרום לנו בכל האספקטים של המשחק

יום שלישי 24 יוני 2008
מערכת TELESPORT

 ארין פיליפס, שחקנית נבחרת אוסטרליה, תשחק בעונה הבאה באלקטרה רמת השרון, ותהיה בכך לאוסטרלית הראשונה שתופיע בישראל. פיליפס (1.73 מ'), גארדית בת 23, הוחתמה בזכות הקשרים הטובים של הנהלת רמת השרון באירופה ועם הסוכנת של השחקנית, אליסון טרנקווילי.

פיליפס, המתכוננת עכשיו עם הנבחרת האוסטרלית למשחקים האולימפיים בבייג'ין, החליטה לשחק העונה באירופה, לאחר שבשש השנים האחרונות שיחקה באדלייד לייטנינגס. "קשה לי לעזוב את כל המשפחה והחברים שלי", אומרת פיליפס, "אבל אני מרגישה מוכנה לשחק מחוץ לאוסטרליה. עכשיו אני כל כולי בפוקוס על הנבחרת, והחלום שלי הוא לזכות בזהב". פיליפס, שחקנית אנרגטית במיוחד שנחשבת לבעלת חוסן מנטלי, תלתה מעל מיטתה את חמש הטבעות האולימפיות, "כדי שזה יהיה הדבר הראשון שאני רואה על הבוקר, כשאני פותחת את העיניים".
לפני שנתיים שיחקה פיליפס בקונטיקט סאן מה-W.N.B.A, ובשלב מסוים הפכה להפתעת העונה, כשהחליפה בחמישייה את נקישה סיילס, הכוכבת הגדולה של הקבוצה, שנפצעה ונעדרה תקופה ארוכה. לאחר מכן נפצעה בעצמה, ובעונה האחרונה הובילה את קבוצתה לאליפות אוסטרליה. המספרים שלה בעונה האחרונה היו בממוצע 14.5 נקודות למשחק, 5.4 ריבאונדים ו-3.3 אסיסטים.

מישל טימס, גדולת השחקניות האוסטרליות בעבר וכיום עוזרת מאמן נבחרת הנשים של סין, פגשה השבוע את אורנה אוסטפלד, מאמנת הקבוצה, ורחל אוסטרוביץ', היו"ר, והבהירה מה דעתה על ההחתמה. "וואו, ארין תשחק אצלכן? היא שחקנית נהדרת. קולעת, שומרת, ריבאונדרית ואחת שאוהבת לעבוד קשה". פיליפס: "אני מאוד מתרגשת לשחק באלקטרה רמת השרון, עליה שמעתי רק דברים טובים. אני כבר מחכה לשחק שם, ומחכה לאתגר שמציע לי היורו קאפ".

אוסטפלד, שעשתה מאמצים גדולים על מנת להחתים את השחקנית, נשמעה מרוצה מאוד מההצלחה. "זה לא היה פשוט, אבל שני הצדדים מאוד רצו בחיבור הזה ובסוף זה קרה. היא שחקנית שתתרום לנו בכל האספקטים של המשחק כי היא גם קולעת – יש לה 40 אחוז משלוש ו-49 אחוז לשתיים – גם שומרת, ולמרות שהיא נמוכה, היא גם לוקחת ריבאונדים. היא יכולה לשחק גם כאחת וגם כשתיים, היא מנהיגה, פייטרית, ונראה לי שזו תהיה חוויה לראות אותה".
פיליפס, בעלת אזרחות בריטית , שתשחק באלקטרה רמת השרון כבוסמנית, תחזור לקונטיקט קבוצתה ב – WNBA ולאחר מכן תצטרף לאימוני אלקטרה רמת השרון

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק