מחפוד ישוחח עם חסן

מנור חסן, שכבר שוחרר מהפועל פ"ת, ישוחח עם מאמן הקבוצה אלי מחפוד. החלוץ הקונגולזי פטי נימבה נעזר בשירותיו של זאב זלצר והחליט להשאר במלאבס

יום רביעי 25 יוני 2008
אשר גולדברג
לאחר שמנור חסן שוחרר על ידי ראשי הפועל פ"ת, אלי מחפוד מאמן הקבוצה ישוחח איתו ולאחר מכן יחליט האם להחזירו לקבוצה. אפי צפריר, מנכ"ל המועדון כבר הודיע לחסן שלא להגיע לאימון הפתיחה ביום שלישי.

פטי נימבה, חלוצה הצעיר של הפועל פתח תקווה, סיכם לשנתיים נוספות במלאבסים. נימבה, שסייע להפועל פתח תקווה להעפיל לליגת העל, נשאר גם בליגה הבכירה. 

נימבה, היה אחד מגורמי העליה הבולטים של הפועל פתח תקווה. השחקן שמכונה "חלוץ העולות", אף סייע בעברו לעירוני קרית שמונה לעלות גם היא לליגת העל. עם מוניטין שכזה, אין פלא כי במלאבס נלחמו על השארתו בקבוצה.

נימבה החליט לאחר התייעצות ממושכת עם זאב זלצ'ר, שגם כן חתם בקבוצה, להישאר וזה סייע לו בהחלטתו. 

לוז אאוט, ריקן ועזריאלי אין

 בן לוז, שכבר סיכם את תנאיו בהפועל פתח תקווה והיה אמור לחתום בקבוצה היום, לא יהיה במועדון ככל הנראה.

בהפועל פתח תקווה החליטו בצוות המיקצועי החדש שהם מעדיפים את ג'וניור ויסה, הזר שהגיע בהשאלה מבית"ר ירושלים באותה העמדה ולא רצוי ששחקן בעלותו ובמעמדו של בן לוז יהיה שחקן מחליף. היום יוסבר הדבר לשחקן בפגישה עם ראשי הקבוצה.

לפני שעה קלה סוכם שהקשר אבי ריקן ששיחק בנבחרת הנוער ובעונה שעברה במכבי הרצליה יצטרף לקבוצה והערב תיערך פגישה עם בית"ר ירושלים במאמץ לצרף גם את החלוץ חן עזריאל, אחריו רודפת חצי ליגה. עזריאל שיחק בנבחרת הנוער אצל זאב זלצר.

 זלצר שוחח עם אלי מחפוד והוגדרו הסכמויות, כשזלצר יהיה המנהל המיקצועי הספורטיבי של כל המועדון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק