דורסמן: אני עוזב את חולון

הבעלים של אלופת המדינה בכדורסל הודיע היום כי הוא עוזב את הקבוצה לאחר שנכשל הניסיון לאיחוד עם מכבי ראשון לציון. דורסמן: "זה סופי. אני עוזב עם טעם של אליפות"

יום שלישי 24 יוני 2008
מערכת TELESPORT
 מיקי דורסמן, הבעלים של הפועל חולון הודיע היום כי הוא עוזב את הקבוצה באופן סופי. דורסמן, שאף אימן את הקבוצה וזכה איתה באליפות הודיע על הצעד בעקבות הכישלון של האיחוד עם מכבי ראשון לציון. 

יו"ר מכבי ראשון לציון, משה קליסקי אמר: "קבענו פגישה, אבל דורסמן לא הגיע. אנחנו בונים קבוצה בראשון לציון ואני לא יודע מה יהיה עם חולון"

אוהדי חולון הביעו אמש התנגדות חריפה לרעיון האיחוד ונראה כי דורסמן הגיע לסף ייאוש מהנושא.

דורסמן אמר היום: "אני עוזב וזה סופי. אני מודה לקהל, לצוות ולעוזרים שלי. הגענו למבוי סתום ואני ניאלץ להודיע על עזיבה. הוכחנו שאפשר להצליח עם הקהל הנהדר שלנו, כל נסיונות האיחוד נפלו ואני מרים ידיים.". אגב, זו הפעם השניה בתוך השבוע שדורסמן הודיע שהוא עוזב. הבעלים של חולון אמר את אותם הדברים גם לאחר המהומות במלחה ופציעתו הקשה ביד של מאבטח ירושלמי.

דורסמן אמנם עוזב את חולון אך הודיע כי ישמח להמשיך בכדורסל: "אני רואה את עצמי ממשיך בענף. אני אשמח לאמן את בני השרון אם הם יפנו אליי. קיבלתי כבר 3 פניות לאמן, אני עוזב את חולון אם טעם מתוק של אליפות. אולי אצליח לשחזר את ההישג במקום אחר".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק