מכבי תנצח את אבלינו

מאמן צסק"א מוסקבה ובכיר מאמני איטליה, אטורה מסינה חושב שהיריבה האיטלקית של מכבי הערב לא תעשה לה בעיות מיוחדות ומצהיר: "מכבי קבוצה שיכולה להגיע שוב לפיינל-פור

יום חמישי 30 אוקטובר 2008
שלמה חסיד
 אחרי ההפסד לציבונה זאגרב בשבוע שעבר, מכבי ת"א תארח הערב בהיכל נוקיה את אבלינו האיטלקית, קבוצה שלא מוכרת כלל לאוהדי הכߓורסל בארץ. 

מי שמכיר היטב את האיטלקים וגם את מכבי הוא בכיר המאמנים ביבשת, אטורה מסינה, שכזכור ניצח את מכבי ת"א בעונה שעברה בגמר היורוליג עם צסק"א מוסקבה. 

מסינה התייחס לקראת המשחק של מכבי הערב ואמר: "אני חושב שבהחלט אפשר לסמן את מכבי כפייבוריטית במשחק. אבלינו קבוצה טובה אבל היא חסרת ניסיון ביורוליג וזה בטח יהיה בעוכריה". 

תמיד קשה בנוקיה

"אפילו הקבוצות הבכירות ביבשת מגיעות לנוקיה ומרגישות אנדרדוג מול מכבי עם הקהל המדהים שלה, קל וחומר אבלינו, שעדיין לא שיחקה ביורוליג ועושה רושם שאת ניצחון החוץ שלה היא תצטרך לחפש במגרש אחר". 

מה אתה חושב על מכבי?

"ראיתי את מכבי, שיחקנו מולם בקדם העונה, אני חושב өזו קבוצה שיכולה להגיע לפיינל-פור בברלין. נכון שזו קבוצה אחרת לגמרי מזו ששיחקנו מולה בגמר היורוליג, אבל יש לה פוטנציאל ואני בטוח שמכבי גם השנה תאיים על הכתר האירופי והערב יהיה לה ניצחון יורוליג ראשון".

תגובות

טלספורט בפייסבוק