בוזגלו לנמני: מקפיא העיסקה

יעקב בוזגלו, אביו של מאור בוזגלו, ניהל שיחה קשה עם יעקב שחר לאחר שסירב לחתום על התחייבות שלא יתבע את שחר ואמר: "הוא מחזיק במאור בן ערובה". לאחר מכן אמר כי הוא מקפיא העברת הבן למכבי ת"א

יום רביעי 25 יוני 2008
אשר גולדברג
 יעקב בוזגלו, אביו של מאור בוזגלו, החליט לערוך היום הפגנה מול משרדו של נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, במרכז תל אביב. בוזגלו כבר יצר קשר עם משפחת בוזגלו הנרחבת מתוך כוונה שכל המשפחה תפגין בתל אביב.

הבוקר הסכים בוזגלו להעביר לנאמנות סכום של 80 אלף דולר, הלוואה שהוא קיבל בעבר ממכבי חיפה. אלא שמאוחר יותר התבקש עורך דינו של מאור בוזגלו, צ'רלי בוזגלו, לחתום על מסמך לפיו  משפחת בוזגלו לא מתכוונת לתבוע בעתיד את מכבי חיפה.

עו"ד אודי שוחוטוביץ', נציגה של מכבי חיפה, שוחח עם צ'רלי בוזגלו והבהיר כי מדובר במסמך עליו חותם כל שחקן שעוזב את מכבי חיפה. צ'רלי בוזגלו הבהיר את הדברים ליעקב בוזגלו שצלצל לשחר וניהל איתו שיחה קשה בה אמר בין השאר: "תשחררו כבר את מאור. אתם הורסים אותנו".

לאחר השיחה הקשה החליט בוזגלו האב לערוך הפגנה מול משרדו של שחר כדי לנסות ולהשיג את השחרור המיוחל של מאור בוזגלו. בוזגלו הגיע לתל אביב בשעת צהריים ועימו הגיעו כמובן נציגי התקשורת".

בערב התקשר בוזגלו לאבי נמני ואמר לו: "נכון לעכשיו, אני מבטל את העיסקה. אני לא רוצה שמכבי חיפה תרוויח על הבן שלי"

בוזגלו אמר היום ל-TELESPORT: "יעקב שחר מנסה להרוויח כסף על חשבון מאור בוזגלו ואני לא אתן לו את זה. יש לי מסמכים שמוכיחים שלמכבי חיפה לא מגיע כסף על מאור כי היא לא השקיעה במאור. אני יודע שבמכבי תל אביב יכולים להיבהל, אבל מאור שחקן אירופאי והוא יצליח במכבי. יעקב שחר עושה מה שחיזבאללה עושים. הוא פשט רוצה לחטוף ממני את מאור. הוא מחזיק בו כבן ערובה".

בוזגלו הגיש לשחר הצעה לפיה שחר יעביר למשפחת בוזגלו 1.3 מיליון ש"ח ובתמורה יחתום בוזגלו על ויתור על תביעות עתידיות.

שחר, אגב, החליט לא להגיב לדברים.

עורך דינו של איש העסקים, ראובן מועלם, שיגר אחה"צ פקס למכבי ת"א לפיו הוא דורש מחצית מסכום העברתו של מאור בוזגלו לאירופה אם וכאשר יימכר. יעקב בוזגלו מעריך את שווי השחקן בכ-4,000,000 יורו. 

מועלם על הקפאת העיסקה: " כנראה שבורא עולם הוציא צו מניעה נגד העסקה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק