הניצחון לא היה מוטל בספק

יורוליג: מאמן מכבי תל אביב נראה מחוייך בניצחון הבכורה על אבלינו האיטלקית: "הייתה ירידת מתח ברבע האחרון". ארויו: "חשוב לנצח מול הקהל שלנו". בורשטיין: "היינו לא מרוכזים בסיום"

יום חמישי 30 אוקטובר 2008
שלמה חסיד
ניצחון בכורה לאפי בירנבוים ומכבי תל אביב ביורוליג בדרך לברלין במאי. לצהובים יש עוד הרבה עבודה, במיוחד לאחר איבוד יתרון השיא (27) בדרך לניצחון.

אפי בירנבוים אמר בסיום המשחק: "נתנו רבע שלישי גדול, רבע אחרון הם פירקו את המשחק לגמרי למשחק של בידודים כמו בבית ספר. שהם היו בכלל בלי לחץ, הם קלעו כמה שלשות. הניצחון לא היה מוטל בספק, כמובן שאני אדבר על זה עם השחקנים. שאנחנו משתחררים מהלחץ, משחק הריצה שלנו הוא יוצא מהכלל.

"הייתה ירידת מתח, אז רואים על זה עם קרלוס ארויו". על מרכוס בראון: "אני מרוצה מאד מבראון, הוא נקלע קצת לבעיות פאולים, נכנס יצא, ראו את האכויות של השחקן. נקווה לאסוף את הדקות הטובות שלו".

קרלוס ארויߕ, גיבור המשחק עם 20 נק': "זה היה ניצחון קבוצתי, ולשחק מול הקהל שלנו ולנצח זה מאד חשוב עבורנו. מעט נרגענו ברבע האחרון, זה חלק מהכדורסל. חשוב לשמור על הפרשים כאלו, צריך להשאר מרוכזים וליצור אפילו הפרש הרבה יותר גבוה. בסופו של דבר השגנו את מה שרצינו". 

טל בורשטיין, שנראה בכושר במשחק: "שלטנו בקצב של המשחק, עשינו את מה שרצינו לעשות. היינו קצת לא מרוכזים בסיום וחבל. ארויו ובראון לוקחים הרבה תשומת לב בהגנה, זה משאיר אותי לבד. כל מה שאפשר לעזור לקבוצה זה טӕב".

עמרי כספי: "ההגנה שלנו היית המדהימה ברבע השלישי, הם לא קלעו סל כמה דקות. יצאנו למתפרצות טובות, יש לנו גארדים שיכולים להעניש מהר את הקבוצה היריבה. כולנו יודעים את היכולות של ארויו, לנו הוא לא צריך להוכיח כלום. הוא חלק חשוב בקבוצה".

מרכוס בראון: "היה לנו הזדמנות לשחק טוב, היינו אגרסיביים. קרלוס הריץ אותנו קדימה, הצלחנו למצוא אחד ת'שני. קלענו כמה קליעות לשלוש. כמו שצריך. זה היה יום עבודה רגיל".

ליאור̠אליהו: "קרלוס לא שחקן שבא משום מקום, קבלות יש לו. אנחנו יודעים מה יש לו לתת לנו, הוא נתן שואו אדיר".

צפו בתגובות על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק