0

בפת חוסכים לקראת סכנין

מנהל הקבוצה, עוזר המאמן והצוות המקצועי לא ישהו עם הקבוצה בבית-מלון לקראת המשחק בשבת בסכנין. שן יפתח בקישור, עמרי רון בסגל

יום שישי 31 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
זאב זלצר ואלי מחפוד, יחד עם סגל הקבוצה, יחלו כבר הערב בהכנות לקראת משחק החוץ מול בני-סכנין ב'דוחא', כשהפועל פ"ת תשהה בבית מלון בטבריה עד המשחק.

משום מה, בפ"ת החליטו לחסוך. זלצר ומחפוד יהיו היחידים מהצוות הניהולי והמקצועי שישהו עם השחקנים במלון, כשעוזר המאמן - דני נәראון, מאמן הכושר - רן גולדינג, מאמן השוערים - שמעון מועלם ומנהל הקבוצה - עופר צברי, לא ישהו עם הקבוצה בטבריה ורק יגיעו לאיצטדיון 'דוחא', בסמוך למשחק.

בפ"ת השכיחו מעט את ļstrong>ההפסד בדרבי, אחרי הניצחון בגביע הטוטו על הפועל ת"א (1-3).
בקבוצה מכוונים לחלק העליון של הטבלה ורוצים לטעום את טעמו של ניצחון חוץ במגרש הבייתי של סכנין ב-'דוחא'. בקבוצה מאמינים שג'וניור ויסה יחד עם נימבה ואבוחצירא ימשיכו להתחבר ולכבוש שערים, גם השבת.

שחקן בקבוצה: "אכזבנו את האוהדים שלנו בדרבי וזה יושב לנו על המצפון. חובה לסדר לאוהדים ניצחון חוץ, אין דרך אחרת".
č
נראה שאייל שן צפוי לחזור להרכב והוא יתופקד בקישור ההגנתי כדי ליצור שליטה במרכז השדה ולהוסיף עוד לחימה מול הקישור הנוקשה של בני-סכנין. עמרי רון, חלוץ הרכש ממכבי ת"א שכבש שני שערים במשחק גביע הטוטו מול הפועל ת&űuot;א, זכה לקבל מספר שיחות מאוהדים שביקשו להתנצל בפניו בעקבות המחאה הלא ספורטיבית שהפגין קהל הקבוצה.

אוהדי הקבוצה צפויים לצאת לסכנין באופן מאורגן לקראת מפגשם עם מאמן פ"ת לשעבר, פרדי דוד. אקס פ"ת נוסף הוא קߤטן הקבוצה לשעבר, יניב לוזון הפצוע, שלא צפוי למפגש על כר הדשא עם חבריו בעונה העלייה של פ"ת בעונה שעברה.


עריכת תמונה: ליאור מיוחס

תגובות

טלספורט בפייסבוק