אבראו הוצג עם מדי ביתר

סבסטיאן אבראו עבר היום את הבדיקות הרפואיות ולאחר מכן הוצג במדים של האלופה. אבראו: אני תמיד אעשה הכל בשביל הקבוצה על המגרש . יצחק שום": הבטחנו שנשתדרג וקיימנו

יום שישי 27 יוני 2008
אשר גולדברג

 החלוץ סבסטיאן אבראו עבר היום בבוקר סדרה של בדיקות רפואיות שעברו בצורה חיובית ובשעות הצהריים הגיע למשרדי הקבוצה בגבעת שאול וחתם על חוזה לשלוש עונות. 

בשל העובדה שמדובר בשחקן בקנה מידה גדול, החליטו בבית"ר לערוך מסיבת עיתונאים ולהציג את השחקן עם חולצתו החדשה כפי שנהוג במועדונים הגדולים באירופה. אבראו ילבש את חולצה מספר 13, אותה הוא לובש לאורך כל הקריירה שלו בכל הקבוצות בהם שיחק וגם במדי הנבחרת האורוגוואית. השחקן הוצג היום עם חולצתו החדשה עלייה התנוסס הכיתוב "לוקה-אבראו".

יצחק שום פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "לפני כשעה נפרדנו מגל אלברמן ואני רוצה לברך את השחקן החדש שלנו אובראו. ישבנו פה לפני שנה והעלנו שמות של שחקנים שאנחנון רוצים, חלקכם צחקו, אבל הנה השנה עשינו עליית מדרגה ואני שמח שהוא הגיע אלינו כמו שגם הגיע פרננדז. כשמתעקשים על משהו אנחנו בדרך כלל משיגים ואת זה עשינו על המגרש ועכשיו גם עם שחקנים ברמה הזאת. הוא רק סיים עכשיו את הליגה שלו, אומנם זה חצי ליגה אבל הוא לא יצטרך את המחנה הראשון והוא יקבל את השבוע המנוחה שמגיע לו ובאימון של ה-9 ליולי הוא יערוך את אימון הבכורה שלו בבית"ר".

לאחר דבריו של המאמן יצחק שום, התפנה אבראו לומר מספר מילים לכלי התקשורת: "למען האמת, השם ירושלים לא היווה שיקול. באתי לפה מטעמים מקצועיים. איזה חבר פעם קרא לי אל לוקו, המשוגע, כי כל הזמן צחקנו ועשינו שטויות וכך זה נשאר. אני יודע קצת על הקבוצה דרך האינטרנט, אבל כשאתאמן עם הקבוצה בטוח שאדע הרבה יותר. הבנתי שזאת הקבוצה הכי פופולרית בישראל ושיש לה קהל מאד להוט. אני עדיין לא ראיתי אף משחק של הקבוצה, אני אשב עם המאמן ומאמין שמאוחר יותר אדע יותר".

כשנשאל מדוע הודבק לו הכינוי אל-לוקו, אמר השחקן: "אני שחקן מאוד שמח וחבר לקבוצה נתן לי את הכינוי אל-לוקו בתחילת הקריירה שלי. אני תמיד אעשה הכל בשביל הקבוצה על המגרש ונלחם על כל כדור, ולכן קיבלתי את השם הזה". 

צילום: בית"ר.נט

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק