למפארד עובר לאינטר

לפי העיתון הצרפתי, "פראנס פוטבול": קשרה של צ'לסי ונבחרת אנגליה, פרנק למפארד סיכם את תנאיו באינטר האיטלקית. הקשר האנגלי יסגור מעגל, כאשר יחזור לעבוד תחת מאמנו האהוב, מוריניו, רובן וקאורזמה מועמדים

יום שישי 27 יוני 2008
אביחי קרבצ'יק
 העיתון הצרפתי, "פראנס פוטבול" מפרסם כי קשרה של צ'לסי ונבחרת אנגליה, פרנק למפארד סיכם לארבע שנים אצל אלופת איטליה, אינטר לאחר ששיחק במשך שבע עונות במדיה של צ'לסי הלונדונית ומספר עונות במדי ווסטהאם.

הקשר המחונן היה במגעים עם מועדון הפאר האיטלקי במשך השבועות האחרונים, ומינויו של מאמנו לשעבר בצ'לסי, ז'וזה מוריניו סייע לרקום את אחת העברות היותר משמעותיות של הקיץ.
העסקה המדוברת מוערכת ב-9 מליון יורו אותם יצטרך נשיא אינטר, מוראטי לשלם.

העיתון הצרפתי מעריך כי משכורתו של למפארד במדי אינטרי ,עשויה להגיע ל-7 מליון יורו בעונה, אחת המשכורות הגבוהות בשוק השחקנים האירופים. צירופו של למפארד יגביר ככל הנראה את הגעתו של דקו, שחקנה של ברצלונה, לסטאמפורד ברידג' בכדי לאייש את החלל אותו הולך להשאיר הקשר האנגלי.

מסע הרכש של אינטר לא מסתיים רק בלמפארד, נשיא אינטר, מאסימו מוראטי הצהיר כבר כי הוא הולך להשקיע הקיץ יותר בכדי שאינטר תרוץ עד הסוף העונה בליגת האלופות, דבר אותו התקשה מאנצ'יני לעשות.

אריין רובן, קשרה של ריאל מדריד, וחניכו של מורינו בתקופה בה אימן את צ'לסי סומן כיעד הבא של אינטר וכמוהו גם ריקרדו קאורזמה, קשרה של פורטו ונבחרת פורטוגל. הבעיה עם הקשר הפורטוגלי היא שקבוצתו פורטו דורשת עליו סכום הנע בין 40-30 מליון יורו, סכום אותו אינטר לא מתכוונת לשלם.

המאמן הפורטוגלי, רוצה לראות אצלו בסגל שחקני כנפיים מהירים ואיכותיים בכדי ליצור שלד שירוץ יותר חזק מאשר בשנים האחרונות. בינתיים מוריניו לא מתכוונן להשאיר את דג'אן סטאנקוביץ', שנחשב לאיש אמונו של המאמן הקודם, רוברטו מאנצ'יני, הסרבי נשלח לקבוצת הנוער של אינטר ולא נמצא בתוכניות של המאמן הפורוטגלי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק