רוג'ר פאוול חתם בהפועל י-ם

הפורוורד האמריקאי בן ה-26, ששיחק בתחילת העונה במבי השיקגו בולס, חתם על חוזה לעונה בקבוצה של גיא גודס ויצטרף לקבוצה עד לתום העונה

יום שני 03 נובמבר 2008
שלמה חסיד

 רוג'ר פאוול, פורוורד אמריקאי בן 26 המתנשא לגובה של 1.98 מ' חתם במהלך סוף השבוע בשורות הפועל מגדל ירושלים ויצטרף לקבוצה עד לתום העונה הנוכחית. פאוול, יגיע לארץ לאחר משחקה של הקבוצה בקאזאן.


בדוחות סקואטינג נכתב על השחקן: "פאוול הוא לוחם שיכול לשחק במספר עמדות על המגרש (2-4). שחקן אנרגטי ששיפר̠את כל האפסקטים במשחק שלו בעיקר בתחום הקליעות מהשדה ומטווח שלוש הנקודות. פאוול התברך בפיזיות של שחקן NBA ויש לו אישיות נהדרת כמו גם יכולת הגנתית שתורמת לכל הקבוצה".

פאוול חתם בקיץ 2006 על חוזה בקבוצה יוטה ג'אז מה-נ.ב.א, אך לא השתלב בקבוצתȠהכוכבים של ג'רי סלואן ועבר לקבוצת ארקנסו בינואר.

בעונה האחרונה עבר פאוול לשחק באירופה, כאשר חתם בשורות בנקה טרקאס מהליגה הראשונה באיטליה. פאוול שיחק 33 משחקים בקבוצה האיטלקית ורשם ממוצעים של 13.4 נקודות למשחק ו-4.5 ריבאונדים. 


בהפועל ירושלים פתחו את העונה היטב ונראו מצויין בגביע ווינר. את הליגה פתחו החניכים של גודס עם ניצחון גדול באߩקלון וכעת הם מקווים שעם החיזוק של פאוול, הם יוכלו להתמודד בצמרת הגבוהה כל העונה.

תמונה: האתר הרישמי של הפועל ירושלים

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק