עכשיו זה סופי: בוזגלו צהוב

מאור בוזגלו יעבור היום (שני) את הבדיקות הרפואיות ויוצג ככל הנראה באימון הפתיחה של מכבי ת"א. עורכי הדין של שני הצדדים הגיעו לעמק השווה, דבר שסולל את דרכו של השחקן המוכשר למכבי ת"א

יום שני 30 יוני 2008
אשר גולדברג
לאחר אין ספור פרשיות ומחלוקות, מאור בוזגלו, השם החם של הקיץ עובר למכבי ת"א, התגלית של העונה שעברה אמור לעבור היום (שני) את הבדיקות רפואיות ולאחר מכן להיות מוצג באימון הפתיחה של הצהובים.

הדרך אליה הגיע בוזגלו למכבי ת"א עברה הרבה עליות ומורדות, כאשר האב בוזגלו לא הפסיק לרדת מהכותרות, אם זה בבוררות מול ראובן מועלם ואם זה בחזית השנייה מול יעקב שחר ומכבי חיפה, שהגיעה השבוע לפסים לא נעימים.

עו"ד של המשפחה, צ'רלי בוזגלו הצליח להגיע להבנות עם עו"ד אודי אושטוביץ', המייצג את מכבי חיפה. השניים סיכמו כי יעקב בוזגלו יחזיר את ההלוואה למכבי חיפה ובנוסף יחתום על הסעיפים לפיהם לא יתבע את הקבוצה מהכרמל וכי אין לו יותר דרישות מהם, כפי שהיה אמור מלכתחילה.

כמו כן, מאור בוזגלו ואביו סגרו כמה סוגיות חשובות מול ראשי הצהובים, שמקווים כבר לראות את מאור אחרי כל הסאגה המתישה, לובש צהוב ומצטרף באופן רשמי. לפי הסיכום החדש והסופי בין שני הצדדים, יעקב בוזגלו לא יקבל אחוזים על מכירה עתידית של מאור ובמקביל לא יהיה לבוזגלו הצעיר סעיף שחרור לחו"ל, במילים אחרות הצהובים יוכלו לנקוב באיזה תג מחיר שירצו.

בנוסף לכך למשפחת בוזגלו לא יהיה קשר עבודה עם מכבי ת"א בכול נושא הסקוואטינג כפי שהיה נראה תחילה, אולם האח הצעיר של מאור, אלמוג בוזגלו יצטרף כמתכונן לקבוצת הנערים של המועדון. 

הקבוצה מקריית שלום תשלם לקבוצה מהכרמל סכום של 1.3 מילון יורו עבור מחצית כרטיסו של מאור. עוד בנושא רכש, אייל שטרייכמן, החלוץ היהודי ארגנטינאי מקבוצת ולז מצטרף גם הוא לאימונים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק