רשמית: גרין חתם במכבי תא

הסנטר הגיע למשרדו של שמעון מזרחי למעמד החתימה. וחזר לנוקיה אחרי שנת גלות בסמארה. יהיה הישראלי היקר ביותר בליגה ויזכה לדקות משחק משמעותיות כסנטר השני בקבוצה. גרין: אני שמח לחזור הביתה

יום חמישי 03 יולי 2008
שלמה חסיד

יניב גרין חתם היום באופן רשמי על חוזה במכבי תל אביב. גרין עשה זאת במשרדו של יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי,  לעיני אנשי התקשורת.

אחרי שנה בגלות בקבוצת סמארה הרוסית, חוזר יניב גרין למכבי תל אביב לאחר שכל המכשולים בין הסנטר לבין מכבי תל אביב יושרו והוסדרו.

גרין אמר היום: "אני שמח לחזור הביתה. נכון שזו קבוצה שונה מהקבוצה שעזבתי, אבל  אני כבר רוצה לחזור לפעילות שלי בצהוב. אני יודע שיהיה קשה באירופה, אבל אני מאמין בשחקנים". שמעון מזרחי הוסיף: "יניב הוא בשר מבשרנו. הוא שחקן מצוין שיכול להוסיף לנו המון. אנחנו עושים את כל המאמצים להתחזק כדי שתהיה קבוצה שהקהל יאהב"

גרין שיחק 3 שנים במכבי, לפני השנה האחרונה בה שיחק בסמארה. הוא מיעט לקבל דקות משחק ובקיץ שעבר באליפות אירופה, בספרד הצטיין.  גרין היה עקבי ברצונו  לעזוב אחרי שנה טובה ברוסיה ובמכבי החליטו לעשות הכל על מנת להחזירו הביתה.  המאמן אפי בירנבוים שוחח עימו בטלפון והבהיר לו כי הוא רוצה אותו בקבוצה בעונה  הבאה. גרין קיבל הבטחה כי בשנה הבאה הוא יהיה שחקן משמעותי במכבי ולא כפי שקרה קודם לכן, והעניין סלל את הדרך בחזרה לקבוצה.

גרין יהיה הסנטר המחליף של מכבי והוא יזכה לדקות משחק משמעותיות במהלך העונה. השחקן הופך לישראלי היקר ביותר בליגה עם חוזה של 400 אלף דולר לשנה, כשבדרך לפסגה הוא עוקף את חברו הטוב, טל בורשטיין.


צילום: MACCABIFANS

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק